Ahhh sitnice koje čovjeka vesele...

stina

Member
23 April 2004
539
0
16
Jaska
www.hypancistrus.net
Ahhh sitnice koje covjeka vesele...

Eto, danas ja upalim komp, odem na interent i vidim poruka od bobana...
Kae da je otvorio catfish sekciju...neto to me iznenadilo, a odma i razveselilo... i da , kae da sam ja urednik! :D
Prilicno rizicno od njega, postaviti jednog lakrdijaa, ali Boe moj... na grekama se uci :lol: :wink:

No u glavnom, vidim da na ovom forumu ima nekoliko ljudi koji zbilja vole catfishe, dok neki se polako pocinju i interesirati o svemu ovome...
Bit ce mi drago jer znam da uz Faunu, Bobana, Mrvicu, Rogusa i ostale ova sekcije ce zaivjeti i moda cak postane jedna od najposjecenijih...

Na nama je da je takvu napravimo!

Novim clanovima elim, da se osjecaju slobodno, da otvaraju nove teme, pokuavaju uploadati iskljucivo vae slike i na kraju krajeva, interesirajte se to vie - nitko vam na tome nece zamjeriti!!

pozdraf od urednika catfish sekcije...
:wink:
 
Pa ti se izuzetno zanimas za ove vrste riba i sasvim je logicno da i uredjujes ovakvu sekciju a samim tim i propagiras Cat ribe u akvaristici.
Normalno da ce mo svi mi da ucestvujemo u svemu tome i da damo neki svoj doprinos.

Cat riba ima toliko puno i mnogi to jednostavno previdjaju i to je razlog da mi treba da imamo forum samo za Cat ribe koji ce da vodi neko koga ta oblast zanima.

Pa sta drugo da ti kazem nego srecno u ovom malom poslicu a rekao sam ti vec, bez opterecenja i obaveza.
U ovome forumu postupas po svom nahodjenju i savesti, drugim recima sve je na tebi.
 
Stina, ba lijepo!
Ne znam puno o l-ovima i ostalim cat fishima, ali sada znam da cu imati gdje i nauciti!
 
Zamolio bi novog urednika da nam u skorije vreme detajno objasni Hypancistrus zebra-moja omiljena lorikaria :) .
 
Dane, za planiram vec skorije vrijeme al nikako da nadem vremena... uglavnom, stiu mi L333 iz Njemacke, a rade se i tankoi za mrijest...
A imam u planu napravit web posvecen striktno genusu hypancistrus i vec imam podrku mnogih uzgajivaca vani - tak da mislim da ce web bit strava(za nas freakove)! :lol:
 
Stina ,u svakom slucaju imas moju podrsku da se ostvare tovje ideje o jednom jos nevidjenom forumu kao sto je ovaj "Cat fish" :wink:

Samo napred :D
 
Sa zakasnjenjem cestitka za novog urednika. Jednog veoma duhovitog urednika. Sa lepim avatarom.

Sve u svemu unesi zivota u poveren ti forum :D

Pozdrav Mirka