:) I ja sam nova ovde :D!!!

MaliMis

New Member
27 Novembar 2008
5
0
1
Za pocetak... POZDRAV SVIM LJUBITELJIMA ZIVOTINJA! Zovem se Ivana, student sam Bioloskog fakulteta u Beogradu, plesem, bavim se planinarenjem (ne nesto aktivno ali svaki put se odusevim odlasku u prirodu, smucio mi se Bg vise) itd. E sad o mojim zivotinjicama... Mmm odakle da pocnem... :) Pored kucnog gosn pauka koji obitava redovno u nekom od coskova moje sobe, imam lemingicu(ili jelte ruskog hrcka) a od skora i malog, crno belog misonju(ako neko prodaje takve misonje neka mi se javi, trazim zenkicu ovom mom vragolanu :). Pored njih imam i persijsku macu tako da je u sobi uvek ludnica :D. U planu su jos i ribice ali to otom potom. Trudicu se da dam neki dobrinos sajtu. ako ne uspem u tome, hi, ne zamerite! ;)
 
Dobrodosla Ivana :hej:

Mislim da ces se lako uklopiti u ovom drustvu ljubitelja zivotinja .Isto tako verujem da ces
naci za sebe dosta interesantnih tema gde mozes nesto prikupiti ili prokomentarisati sto bi koristilo ostalima.

Inace, tvoja kombinacija kucnih ljubimaca odstupa od svakih pravila ali eto ...ti si primer, da nema pravila u kombinatorici sa ljubimcima:D
 
poZDRAV

ZAISTA LEPO .IMAM BAR 200 DRUGARA SA BIOLOGIJE.
KOJI SI SMER(NADAM SE OPSTI),JER AKO SI MOLEKULARNA SA TOBOM NECU DA SE DRUZIM.HAHAHAHAH:welcome1:
 
Pozdrav MaliMisu, dobro nam dosla.
Fauna imao sam ja bolju kombinaciju, 2 akvarijuma, 7-8 hrcaka, morsko prase, papagaja-rozenkolis, 2 crvenouhe kornjace, 2 zeca orijasa jedan crni jedan beli. I kada sam doneo psa nesto je moralo da leti iz stana ja ili zivotinje.
 
AHA

MORFOLOGIJA BILJAKA, BESKICMENJACI....
SAMO ZAVRSI TU PRVU (MISLIM NA FIZIKU, N.HEMIJU I ORG. HEMIJA) POSLE POCINJE ONO STO VREDI CUTI. DOSTA MOJIH DRUGARA CE TI BITI ASISTENTI NA 2. i 3. GODINI PA AKO ZAPNE NEGDE TI ZOVI UPOMOC :ziveli::ziveli: