Kako smanjiti Phospate a povecati PH.

Ok. Promijenio sam na RO-Di sistemu nove filter. Takodje postavio sam dodatni kanister filter sa fosfor removerom. U sedam dana fosfor sam smanjio sa 0.50 na 0.25. Jos uvjek radim na tome da podesim vodu na 0.0.
Nisam postavio odgovor iz razloga sto mi niko nije odgovorio na moje pitanje a siguran sam da na ovoj stranici ima dosta iskusnih akvarista.
Takodje mislim da bih trebali da budemo malo aktivniji na ovoj stranici. Postala je prava rijetkos da neko javi a toliko je mnogo stvari u ovom hobiju da bi se uvijek imalo sta pricati. Stranica je zaist odlicno uradjena ali na zalost sa malo aktivnosti.
 
Niko ti nije ogovorio verovatno iz razloga sto je ovde (u Srbiji)pa tako i na sajtu malo "morskih akvarista", a Boban je bio na putu izmedju Srbije i Novog zelanda. Ja se nisam javio, jer nemam iskustva sa morskom akvaristikom ali sa zadovoljstvom citam postove u vezi toga, jer racunam da cu se jednog dana otisnuti i u te vode.
Pretpostavljam da i drugi clanovi sa zadovoljstvom citaju tvoje poruke i zato nemoj da te obeshrabri da napises po nesto.:D