Leoprad gekon

Ubaci malo zelenila(vestacko bilje najbolje,jer ako stavis pravo moraces da zalivas a gekonu ne odgovara velika vlaznost) i jos koju kamenu plocu i bice najlepsi ;)

Pozz
 
Evo malo prerudjenja,stavicu jos sutra...
 

Attachments

  • l.gekon 010.jpg
    l.gekon 010.jpg
    72.6 KB · Pregleda: 17
  • l.gekon 011.jpg
    l.gekon 011.jpg
    76.8 KB · Pregleda: 9
  • l.gekon 012.jpg
    l.gekon 012.jpg
    77 KB · Pregleda: 9
meni je ovaj veštak baš ok...možda zato što je tako jarke boje,pa malo daje veselost sumornosti stena...po meni ok...zanimljivo...
 
Moju devojku bas najvise nervira ta crvena biljcica sto je vestacka i sve! Kaze 'bode joj oci'! More nemoj ja da te izbodem sad! :D Ja sam to samo natrpao tako privremeno dok ne uradim od stiropora i ostalih materijala pozadinu i jos neko vestacko stenje! i tako.... :)
 
Ok je tvoj ter ACO87! Mozda da eto ubacis koju biljcicu da razbijes monotoniju stenja i to je to! Ovako sam jedva uocio gekonku na slici (jel devojcica?)! Mozda je to dobra fora da se stopi s okolinom i da bude nevidljiva kad lovi imaginarne neprijatelje! :D
P.S. Moja gekonka je upravo na svet donela jedno malo govance! :D Cestitamooo!:sampion:
 
pa stavio sam jednu vestacku biljku,to sam imao pri ruci. posto mi je noga u gipsu nisam u stanju da se setkam po gradu,jbg...bice..

*preka88 - jeste devojcica...
 
Ja ne znam kako vase gekonke, ali moja ne izlazi iz 'humidity box-a'! Dal je to ok ili ne, pojma nemam al njoj izgleda odgovara to! :)
 
Verovatno ce da se presvlaci a i nemora da znaci ;) Moja je isto u pocetku blejala unutra neko vreme tj kad god sam pogledao u ter ona je unutra :)

Pozz
 
marko.zmaj ter ti je stvarno super jbt!:ebote: A i gekonka ti je lepa! Debeljuca mala! :D Si tu pozadinu ti napravio ili? I sta si stavio kao podlogu? pozz:hej:

P.S. Naravno i ja cu ti mozda drpiti neku ideju... kapiram da je to ok!? :D