Lepa radnja u Italiji

Gde to iskopa :) I kakva crna lepa radnja, ti rece kao da je to neka uredjenija akvaristivka prodavnica :) Ta radnja je namenjena lovatorima i samo obrati paznju na povrsinu iste plus ono sto se ne vidi. Tu je otisla velika lova a verujem i da zaradjuje dobro.

To sto se da videti na slikama je bas dobro. Veliki izbor korala i morskih riba a takodje i slatkovodnih. Eto sta da se radi, siromasna severna Italija mada je uocljivo da je sve to van veceg mesta. Castel Mella je oko 100 Km od Milana pa je valjda i jeftiniji tako veliki poslovni prostor.

I jedna stvar mi se nekako ne dopada, ovako sudeci po slikama. Deluje mi nekako hladno, znas onako kao kad udjes u neku veliku bolnicu.
 
Ma za hladnocu je lako, ugrejes novčanik na radijatoru pa trk u radnju dok se ne ohladi:).
Možda deluje hladno, jer je slikana kad nema ljudi unutra ali na dizajnu, kapa dole. Niko nezna kao Žabari (da se ne naljute Italijani) da uradi tako dobar dizajn.
A tek mašinerija pozadi da se smrzneš.
Svaka čast na hrabrosti da van nekog velikog grada uložiš toliko.
 
Naravno da su italijani poznati po dobrom dizajnu ali licno mislim da je to sada stara slava i da dobar dizajn je sada nasa svakodnevnica. Inace takva radnja je odraz bogatog (bogatijeg) drustva i naravno, izbegavanje proste improvizacije.