Nova odgajivačnica

Kod Vlade. Uzeo je divlju odraslu ribu. Altumi su visine negde oko 35 cm. Videcu kad stignem kuci sta je sa videom.
 
Last edited:
Ok, vidi i popravi to da moze da uzivamo.
Ti divljaci mi deluju kao da su Green discus. Ajde ako imas neki podatak o tome napisi. Bilo bi dobro kada bi se znala i lokacija.
Za altume sta da ti kazem osim da pazite na njih do avgusta :)
 
Napravio je vlada cetiri akvarijuma od po 800 litara za njih pa cemo videti kako sve to ide. Za sada su dobro jedino jedan odbija da jede.
Videces ih sigurno uzivo, a i trerba nam strucnjak da nam da savete.
Jedan od morskih akvarijuma, onaj novi sa predatorima se verovatno pretvara u Diskusarijum ali otom potom.
 
Ribe su dobro, lepo jedu i suvu i zamrznutu hranu. Moze se reci da su se potpuno prilagodile.
To za Vladu si u pravu. Kad smo prvi put bili u Madjarskoj i ja kupiom neke L-ove za nekih 500E mislio je da sam lud (sto je evidentno). Tek kasnije mi je to ispricao kad je i njega zahvatio taj virus ludila.
Sad smo u pregovorima sa Madjarom da nam uveze L 025, L 173, i L 600 , Velike ribe pa ce morati da se prave i takvi akvarijumi.
Inace jedan morski ide napolje, onaj sa predatorima i pravi se Diskusarijum, paludarijum.
Sad tera mene da pravim morski da mi da kamenje i korale.
 
Pa to me i odvraca, vec dovoljno posla imam i oko slatke vode, a i malo sam zadovoljio dusu. Izmrestio sam gotovo sve sto sam zeleo i polako to ulazi u neku rutinu sto mi se bas i ne dopada.
Videcemo.