Novi forum

Fauna

Administrator
Staff member
15 Decembar 2003
3,488
63
48
Serbia
www.beke.co.nz

Kako se vremenom forum "Slatkovodna akvaristika" popunjavao sa sve vecim brojem pitanjima razlicite tematske sadrzine, tako je njegova preglednost postajala sve manja . Sada je vec doslo vreme, da mogu neke teme da se grupisu i tematski definisu novi forumi .
Kao prvi novi forum koji je izdvojio jedan broj tema je forum pod nazivom "Bolesti", gde su sva pitanja koja su tematski vezana za bolesti slatkovodnih riba i ostalih organizama premestena.

Znaci od sada pa nadalje, sve svoje pobleme ,pitanja ili nekakva nova iskustva iz oblasti ihtiopatologije postavite ovde u ovome forumu...

Nadam se da je ovakav potez dobar, kako bi lakse i brze dolazili do zeljenih informacija.

:wink:
 
Ovaj forum je sve bolji i bolji, toliko kvalitetnog pisanja, kvalitetnih foruma, toliko pristojnosti, a tako malo clanova aktivnih...

U svakom slucaju, odlican potez! :!:
(O bolestima znam premalo, al u jednu ruku mi je i drago) ;)
 
Dobar potez Fauna, nedostajalo je to na sajtu. Naravno uvek se moglo postaviti pitanje o nekoj bolesti u drugim forumima, ali ovako ce biti preglednije ako se trazi neki stari post o nekoj bolesti.
Uzgred, mogao bi se ti ovde raspisati i bez da te pitamo. Jer pokazao si mi da znas pododsta o bolestima riba, a ja sam totalni duduk u ovoj oblasti pa bi me bas zanimalo.
 
Stari clanovi se uvjek vracaju na ovaj sajt tako da nije istina da je ovaj sajt neposjeces. Bar na mene je ostavio dobar dojam.