Picasso trigger fish

acacar

Member
30 Septembar 2010
303
3
18
Beograd
Imam ponudu da kupim primerak ove ribe,vidim po netu da nije reef safe ali bi ipak da okusam srecu,vise me brine kako ce mi proci hermit craba i stenopus u ovoj prici,ako neko ima iskustva i siguran je da ce mi pojesti ove beskicmenjake onda da odustanem..?
Trenutno ribic ima 6-7 cm...
 

Attachments

  • Picasso-triggerfish-16203.jpg
    Picasso-triggerfish-16203.jpg
    86.9 KB · Pregleda: 13
Bobane, to je morska riba tako da sa gupikama nema bas mnogo slicnosti;)
Nemoj da te ova moja primedba naljuti nego lepo predstavi svoj akvarijum.
 
Hahaah Zopex ovo je bilo vise nego dobro,hahaha mozda je mislio da mogu od njega da nabavljam gupike kako bi nahranio ovu moju dilemuvaljam_se .Bobane3321 hvala u svakom slucaju i dobrodosao na forum,videces da ovde imas mnogo zanimljivih stvari.

Pozdrav
 
Nije to riba za tebe ako sledimo neke vazece norme. Napast je to mada ako je uvek sita onda je mirnija. Cak I tada nikad nisi siguran. Bio sam svedok kako je iz dosade grizla plasticnu cev.
Inace riba kao riba je ok. Vrlo brzo bi postali drugari I sa te strane je vrhunska.
 
Nije to riba za tebe ako sledimo neke vazece norme. Napast je to mada ako je uvek sita onda je mirnija. Cak I tada nikad nisi siguran. Bio sam svedok kako je iz dosade grizla plasticnu cev.
Inace riba kao riba je ok. Vrlo brzo bi postali drugari I sa te strane je vrhunska.
Pa vidim ja da je nigde ne preporucuju za Reef...ajde na stranu sta bi bilo sa ribama ali me strah da mi ne pojede hermit crabe i stenopusa (a siguno bi ih pojela) a vidim da kazu i da voli da prevrce kamenje...samo mi treba jos da svaki dan slazem domine hahaha.
Odustao sam od kupovine do neke prilike da se formira only fish...
Hvala na informacijama spasle su me potencijalne muke.