Posuda za vodu

Mozda bih mogao da napravis od debljeg stakla . Recimo, ja sam napravio posudu od otpada stakla 10 mm debljine i dobio jako stabilnu posudu za vodu. Ako zelis dekorativnu posudu ,tu posudu od stakla mozes obloziti pur penom ,zatim je obojiti nekim bojama kamena kako bi izgledalo sto prirodnije.

Eto to je neki moj predlog kako bih ja odradio.;)
 
Marko, glinena posuda nije idealna za vodu i ne moze dugo da je zadrzi. Glinena posuda je idealna kao hranilica gde ce mo sipati larve (tenebrije , fobase...) i ostalu hranu zavisno od zivotinje koju drzimo. :)





 
Da se malo ispravim jer ne znam Marko sta si pomislio kada si rekao glinena posuda .

Ako je glinena posuda presvucena lakom u tom slucaju ok...moze posluziti za vodu. ;)
 
Verovatno imas lakirane glinene posude ili se vremenom u porama zacementirao krecnjak pa manje propusta. .Ne znam ... ja sam pokusao u glinenim posudama da sacuvam vodu ali za par sati nestane sve iz posude. Primetio sam kada se glinena posuda zastiti sa vodom, da menje propusta vodu ali opet u svakom slucaju nestaje vode iz takve posude. :)