StarChaser comeback

StarChaser

Member
23 April 2005
319
0
16
Zemun
Pozdrav akvaristi! Nisam bas nova, ali posle pauze, evo i mog avarijuma sa kojim se vracam u "igru" . Akvarijum ima oko 550 litara, spoljni filter od oko 100l, neobicnih dimenzija-akvarijum kocka-grdosija, a namenjen je za CPO rakove- cambarellus patzcuarensis orange koji su mi apsolutno predivni i zanimljivi. Ribice-minimalisticki- brigite, po koji algar i to je to. Posto je akvarijum pun oblutaka i panjeva, to su mesta za "hodanje" za rakove, ali ima i dosta tunela ispod tih elemenata, jedna Tunze ciklirajuca pumpa osigurava dobar protok vode i u zabacenim delovima akvarijuma...biljke su takodje minimalisticke, javanska mahovina, microsorum narrow leaf i to je to. Nadam se da vam se dopada, i evo nekoliko zanimljivih slika.

4a14bdfdefc990665614867a0c07f386.jpg
 
Bobane, stvarno imas oko, ne mogu da verujem da si ih uocio! :D
Da, to su boraras brigittae , baskare se tu :)
Evo da ne bude da sam pravo zapucala na 550, u nedelju sam slozila jedan od 60ak litara, nije neki umetnicki poduhvat, vec napravljend a lici na zidic u dvoristu...neka interna sala je bila u pitanju. Svejedno, meni je licno lepo ispao, veseo i saren, dok malo ne preslozim bilje, kad vidim sta ce kakod a raste. Tu planiram da gurnem neke kozice i gupike, za koji dan.
6e478c51dcd814ea25d176846d5476be.jpg
 
Bobane, stvarno imas oko, ne mogu da verujem da si ih uocio! :D
Da, to su boraras brigittae , baskare se tu :)
Evo da ne bude da sam pravo zapucala na 550, u nedelju sam slozila jedan od 60ak litara, nije neki umetnicki poduhvat, vec napravljend a lici na zidic u dvoristu...neka interna sala je bila u pitanju. Svejedno, meni je licno lepo ispao, veseo i saren, dok malo ne preslozim bilje, kad vidim sta ce kakod a raste. Tu planiram da gurnem neke kozice i gupike, za koji dan.
6e478c51dcd814ea25d176846d5476be.jpg