Zajac katalog

Fauna

Administrator
Staff member
15 Decembar 2003
3,488
63
48
Serbia
www.beke.co.nz
Mozda bi bilo dobro napomenuti da su kod nas malo kasnili Zajac-ovi katalozi (bar kod mene) ali su ipak stigli . :wink:

Prelistavajuci kataloske artikle, moze se videti da je ove godine vise novih artikala nego prethodne, EHEIM-ov program u tome prednjaci . Kod EHEIM-a su prikazane NEW Air Pump koje se jos nisu pojavile ni na EHEIM sajtu !

Da vam ne pricam puno , vec su videli oni koji su narucili kataloge a oni koji nisu, toplo im preporucujem da naruce :D


[Broken External Image]:[URL]http://img216.echo.cx/img216/3544/zajac2005res0vb.jpg[/URL]

[Broken External Image]:[URL]http://img216.echo.cx/img216/4961/zajac2005res15qs.jpg[/URL]
 
Kako narucujes katalog, kada u opciji imas samo tri zemlje Nemacka ,Austrija i Svajcerska .Uzgred ako znate za adrese proizvodjaca koji isporucuju kataloge opreme ,bio nih Vam zahvalan za njihove adrese.
Pozdrav!
 
Dusane ukoliko si firma i trazis kataloge u cilju saradnje (da ne kazem trgovine) svaka ozbiljna firma u svetu ?e ti ih rado poslati uz kompletno obrazlozenje uslova saradnje i isporuke opreme.

Ukoliko te pak interesuju katalozi firmi sa on line prodajom kao sto je i Zajac onda ti je net i gougle najbolji put do njih. Zajac u Nema?koj vasi za najskuplju on line prodajnu firmu te ako vam je cena bitan faktor potrazite jos neke (a ima ih jos) pa uporedite cene.

Reci sta te konkretno zanima pa mozda budem od ve?e pomo?i.
 
Dusane, ne znam kako imas u opciji samo tri zemlje kada ih ima dosta vise zajedno sa Jugoslavijom (nema jos uvek sadasnje S.CG) :?

[Broken External Image]:http://onfinite.com/libraries/482650/ce4.jpg

Inace , tacno je da su u katalogu artikli skuplji nego na drugim mestima ali su ti atrikli svi na jednom mestu od veoma velikih i poznatih akvaristickih firmi. Katalog ima preko 400 ilustrovanih stranica ! sa mogucnoscu narucivanja artikala na kucnu adresu (ja sam narucio neke artikle koji su u roku od 7 dana stigli ).

Moje misljenje je , da se isplati naruciti neke sitnice ... :wink:
 
Hvala Vam na informacijama . Nasao sam odgovaraju?u stranicu( sa Yu) , a meni treba da malo parim oci i uzivam sta svt proizvodi i ima.
Pozdrav!
 
Sticice Mirka, ne sekiraj se.
Mislim da smo katalog porucili istog dana ako se ne varam, i meni je stigao juce, tako da ga ocekuj uskoro.

Na katalog, svaki komentar je suvisan :wink:
Profi odradjeno, sa mnogo korisnih stvarcica nama nedostupnih, ali sto kaze Dule ne smeta nista da malo parimo oci.

Dopada mi se najvise tehnicki deo (oprema i dodaci), ali ne bih zanemario ni deo gde su predstavljeni proizvodi Sere i Tetre kao i jos nekih proizvodjaca hrane meni nepoznatih.

Katalog za 5+ :D

Pozdrav.
 
Znaci , ...Nemci su te ipak pronasli... :D

Videces Mirka dosta toga u katalogu ali na veliku zalost i dosta toga ne moze da se kupi kod nas ... :cry: Ali ako imas Visa karticu ili neku slicnu karticu , nije problem mozes da narucis iz kataloga i za vrlo kratko vreme stize naruceni artikl na kucnu adresu... :wink:
 
Katalog je stigao i puno vam hvala , jer ovo je za mene jedan od nacina da vidim sta sve u svetu postoji, a sa druge strane , orijentacionu cenu.
Sa Vasim dopustenjem stavio bih ove podatke i na Cirin sajt jer je steta da ljudi ne vide cega sve ima na 400 strana A4 formata , u boji.Poludeo sam ,kada sam video morski akvarijum sitnica oko 2000 evrica.Pusti snovi!
pozdrav!
 
DusanN-e , nije nikakav problem da se na sajtu Akvaristika org.objave informacije sa ovoga sajata vezane za narucivanje Zajac kataloga ... :wink:
 
Pa ne zivim ja u nedodjiji, Fauna :lol:

Katalog je fenomenalan, ali za vecinu samo pusti snovi, nazalost :cry:

Kako je lako u svetu biti akvarista, kad imas sve sto je potrebno.... :?
 
Evo stigao i meni danas katalog a narucio ga u ponedjeljak, stvarno su brzi svaka cast.

Katalog je vrlo dobar, cijene su onako, ima nesto povoljnog a ima nesto i skupljeg nego sto je kod nas. Uglavnom za katalog ocjena 5+ a za isporuku 10+.

btw: katalog ima preko 550 str.

P.S:
Kako ide procedura sa narudjbama, konkretno narucio bi par artikala u vrijednosti 200njak Eura pa me zanima kako stoje stvari s carinom, porezom, dostavom itd...
 
Cao Dilurekba i dobro dosao..

Sto se tice narucivanja artikala iz kataloga , mislim da je to pojasnjeno na poledjini kataloga . Ako imas neku od platnih kartica VISA, MASTER ili slicno, mozes i preko njih. :wink:

.. jos bolje Vas nasao :D

Uf, znam ja da je pojasnjeno ali ja i njema?ki ko moja baba i kineski, mislio sam da zna netko onako iz prve ruke koliko uzimaju za dostavu, carinu itd...

Budem sljedeci mjesec narucio, valjda nece oderati puno :)