Zajac katalog

stigao je katalog!doduse malo ishaban al nema veze ipak je prevalio veliki put...
 


Teskom mukom ali stigao na pravo mesto....
:D




[Broken External Image]:http://img101.imageshack.us/img101/5975/zajak2010.jpg
zajak2010.th.jpg


[Broken External Image]:http://img101.imageshack.us/i/zajak2010.jpg/
 
Sto sa mukom? Meni stigao normalno kao i uvek,samo sto je islo na BIH,a uz ima grada stavio Srbija


Ti problemi su nastali vec od prosle godine, kada su u porudzbenici na njihovom zvanicnom sajtu www.zajak.de , iz padajuceg meni uklonili drzavu "Serbia". Ko je to ucino ja ne znam mogu samo da pretpostavim ali to nije bitno. Tacno je da stize i sa takvim nacinom popunjavanja porudzbenice ali ima i dosta nepristiglih kataloga . Konkretno ,ja sam popunjavao porudzbenice za neke moje prijatelje akvariste i terariste koji nemaju kompijutere i internet , mnogima nije stiglo na kucnu adresu. Sve zavisi od njihove dobre volje da li ce tako popunjena porudzbenica krenuti na put do primalaca.
 
da, dobio sam i ja pismo tj e-mail na nemackom, pa me mrzelo da koristim google translate pa sam samo obrisao mail...:sorry:ko zna sta je pisalo...valjam_seal se nadam da je nesto u smislu dobices ga nebojsa za par dana, budi strpljiv:sampion:
 
ja sam katalog dobio pre dve nedelje i stigao mi je veoma brzo .tacno je da u narudzbenici nema srbije kao zemlje. ali posto sam narucivao i ovih godina unaza predpostavljam kako su nemci azurni da su me negde i zapamtili pa su poslali na kuc.adresu.
 
bobane samo da ti javim da je skoro proslo vec 3 nedelje od porucivanja i jos nista:fauna: a jedan clan sa drugog sajta je porucio pre 7 dana i dobio je... al je on stavljao hrvatsku, a ne bosnu kao ja... sad sam ponovo porucio, al sam ovog puta stavio za zemlju hrvatsku, valjda ce sad stici:cool2:
 
Evo i ja cekam tu ukrstenicu na meni neshvatljivom jeziku, bice zanimljivo! Mail mi je stigao, gmail ga je tretirao kao spam, pa je tako i uklonjen! Mozda zato i pade ignore od germana! Uglavnom eto....cekam!
A kao zemlju sam stavio i ja Hrvatska, po preporuci nekih kolega!
:boban: