2006. godina

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
326
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Skoro devet godina kasnije iskopam ove slike kao i mnoge druge . Neki su napustili akvaristiku a neki se jos uvek bore sa time.
Tek da se malo podsetimo :)
 

Attachments

  • DSCF4560.jpg
    DSCF4560.jpg
    267.9 KB · Pregleda: 16
  • DSCF4585.jpg
    DSCF4585.jpg
    215.7 KB · Pregleda: 15
  • DSCF4609.jpg
    DSCF4609.jpg
    174.8 KB · Pregleda: 14
  • DSCF4620.jpg
    DSCF4620.jpg
    196.3 KB · Pregleda: 15
  • DSCF4630.jpg
    DSCF4630.jpg
    208.5 KB · Pregleda: 16
  • DSCF5100.jpg
    DSCF5100.jpg
    285.9 KB · Pregleda: 15
  • DSCF4623.jpg
    DSCF4623.jpg
    140.2 KB · Pregleda: 14
Bobane, gde iskopa ove slike, kako da ih ja nemam u albumu?! Secam se odlicno kada sam dolazio kod tebe u Pancevo i Eddie-a, ali ne zma gde su mi te fotke. Kao da je juce bilo a proslo je eto, 9 godina.:) Bilo bi lepo ponovo okupiti se u istom sastavu, ali nazalost, ja sam kontakte izgubio sa nekim clanovima.
 
Fauna, avgust mesec je kod mene rezervisan za akvaristicko okupljanje tako da racunas da si pozvan. Nece biti bas isto drustvo kao pre devet godina ali dolaze neki novi ljudi pored Bobana i Markise.
 
Last edited:
Kopao ja po starim slikama, nije to tesko da nadjem jer je sortirano po godinama. Imam tu sa raznih skupova, nema puno ali eto, dovoljno za podsecanje.
Za sledece okupljanje nema frke. Fauna ti kazi kad ti odgovara pa ce Zoran to da uredi kako treba, nije frka. Mi se obicno vidimo dva tri puta u avgustu a tako ce biti i ove godine, barem takav je neki plan.
Koliko kapiram ove godine imacemo dosta toga da vidimo, novi akvaristi su nam se prikljucili :) Opasan je Zoran za okolinu, natera ljude da vole i kiselo :)

Od nekog skupa ljudi iz proslih vremena nema nista. Srle je u Kanadi, sa Dusanom se nisam cuo vec godinama a mislim da je totalno batalio akvaristiku. Eddie je tragom nestao, nisam nista cuo o njemu. Ostali su i dalje akva pacenici :)