Aqua Tera Srbija IV

zopex2008

Administrator
Staff member
8 Oktobar 2008
2,810
106
63
69
Beograd
U Beogradu se 21 i 22 aprila 2018. u organizaciji Javnog akvarijuma održava sajam akvaristike i teraristike, Aqua Tera Srbija po četvrti put.

U lepom ambijentu Javnog akvarijuma organizovana je i prodaja akvarističke i terarističke opreme i životinja.
20180422_110524.jpg

20180422_110527.jpg20180422_110535.jpg
 
Mislio sam da ces nesto da vise kazes o ovom dogadjaju. Kakva je bila posecenost, kvalitet postavke itd. Mislim da bas ovakvi dogadjaji pokazuju koliko su ljudi zainteresovani za akvaristiku.
 
Trebalo je vec ponovo da odem do njih, jer sam se dogovorio sa vlasnikom da malo popricamo o ovome ali nesto nikako da usaglasimo termine ali bice i toga.
Inace moji utisci su pozitivni. Vidi se da je mnogo truda ulozeno u sve to. Da se razumemo sve to je daleko od javnih svetskih akvarijuma ali treba pozdraviti entuzijazam ljudi koji su mnogo ulozili u sve to tim pre sto se ne naplacuju cak ni karte za ulazak. Postoji staklena kugla pa ako je neko raspolozen da da neki prilog ok ako nece ili nema niko ga zbog toga nece prekoriti. Ja znam koliki su troskovi samo za osnovno odrzavanje tako da im se divim.
Poseta na ovom cetvrtom susretu je bila pristojna, ali bilo je malo izlagaca sa strane. Nadam se da ce se to polako menjati, jer vidim da je i posao u pet sopovima bolje krenuo. Sve vise se traze veliki akvarijumi, a morska akvaristika ima najveci trend.
Zato ovaj nas prvi JAVNI AKVARIJUM treba podrzati, jer ko zna mozda to jednog dana postane nesto mnogo vece, a i sada ima se sta videti.
 
  • Like
Reactions: hesperidean