Automatska hranilica

Fauna

Administrator
Staff member
15 Decembar 2003
3,488
63
48
Serbia
www.beke.co.nz
Evo godisnji odmori su uveliko dosli a isto tako zajedno sa njima problemi sa odrzavanjem akvarijuma.

Mnogi se pitaju kako za vreme godisnjeg odmora hraniti ribe? Resenja ima vise. I jedno od tih resenja ako ne mozemo da nadjemo nekoga ko ce nam hraniti ribe je AUTOMATSKA HRANILCA.

EHEIM u svom katalogu ima automatsku hranilicu sa tajmerom na baterije. Znaci ako nam kojim slucajem nestane struje ,nase ribe nece ostati gladne. Mozda jedino sto moze da nam zasmeta a to je njegova cena od oko 45 evra :shock:

Evo slike pa sami procenite da li toliko ta prakticna stvarcica vredi. :wink:
 

Attachments

  • d8_1_b.jpg
    d8_1_b.jpg
    9.5 KB · Pregleda: 566
Ma, novci nisu toliki ako ti tako neto treba i koristi!
Da mi nema tko paziti na stan i akvarij, ugradila bi hranilicu obavezno, ali ovako....moda sljedece godine, za sljedece ljeto :wink:
 
Neven said:
Sve je ok samo je malo cijena malo visoka :x .

Nevene, da li je cena trebala da bude vise visoka odnosno veca? :lol:

Opet si se malo zbunio. :D Jeste,... cena je stvarno zestoka ali vidis Boban kaze da vredi toliko koliko kosta. Znaci covek je vec imao iskustva sa njom a verovatno je ima kod sebe u prodaji i to je jos jedan razlog da mu verujemo. :wink:
 
Ima je i za prodaju a i bila je u radu dugo tako da mnogu da kazem da je ok. Moram da priznam da ima i onih koje su se vratile radi kvara ali to je tehnika pa tako to ide.

Ovu sto sam koristio dugo na jednom firminom akvarijumu koji je u malom hodnike na ulazu, sam konacno bacio u smece. Znas kako je u firmi. Gde ima hrane ima i buba a ta hranilica je tako dobro radila posao da je hranila ribe ali i bube. Toliko su se namnozile da je na kraju htranilica zrtvovana :)

Evo i tekst na sajtu o tome. Ovo sam stavio pre nekoliko godina, neznam ni sam kada.
http://www.brooklands.co.nz/article/100.htm