Evo da se predstavim i ja.

urbanbg

Member
23 Februar 2007
89
0
6
41
Beograd
Iz Bg-a sam, apsolvent na Sumarskom fakultetu smer: Projektovanje namestaja i enterijera, imam 24god. Bavio sam se 5 godina akvaristikom, imao sam akvarijum od 60l, e onda su dosle studije, ubrzaniji tempo zivota itd. Napravio pauzu i evo sada opet poceo da se bavim akvaristikom. za pocetak sa nesto manjim akvarijumom, ali u plan u je veci.

Pozdrav :hej:
 
Dobro dosao na forum i natrag u akvaristicke vode.
Tesko se ovaj hobi napusta i zaboravlja kad jednom udje u srce. Puno srece u formiranju buducih aq.
 
Dobro nam dosao :hej:

Akvaristika uvek ostavlja neizbrisive tragove i u principu su
ti tragovi putevi koji nas vracaju ponovo tom hobiju. Nije redak slucaj da se ljudi koji su se nekada bavili akvaristikom ponovo vracaju tom interesantnom hobiju. Mislim da si ti bas takav primer .

Zelim ti lepo druzenje na ovom forumu.:)
 
urbanbg, dobrodošao :)

Slažem se s Eddiem i Faunom, onaj tko je predispoziran za ovaj hobby teško ga se odriće i uvijek će se ako se pokolope zvijezde vrćati toj ljubavi.
 
Zdravo druze, malo ti je komlikovan nick, pa mi lakse da te ovako drugarski vokativishem :hej:

Imamo mi tu jednog akvaristu apsolventa sumarstva iz grada bakra Bora, Vojsa, tvog kolegu, daklem, a on je dobar akvarista a to valjda ide uz takvo lepo zivotno opredeljenje :bozic:

I sta da ti kazem nego da nam pokazes tvoj maleni akvarijum da malo prodiskutujemo, a uvek ima nesto i da se kritikuje jelte, a onda da izlepis i taj veliki, i malo tamo, malo vamo, eto jos jednog zavisnika od akvaristikusa. :)

:hej:
 
Hvala na lepoj dobrodoslici. Postavicu fotke akvarijuma samo da ga jos malo sredim, ostali su jos par detalja. Naravno sve pozitivne i negativne kritike su dobro dosle. A nadam se uskoro vecem akvarijumu, projekat stocica i akvarijma je spreman jos samo da to realizujem.

:hej:
 
Pozdravi i tebi a ujedno i zelja da se lepo druzimo ovde.

Evo koliko vidim i ti se isto na samom pocetku nekako vajdas da imas mali akvarijum i da razmisljas o vecem. Nije to lose, daleko bilo ali to u sustini nije ni bitno. Vaznije od svega toga je kako ti uredjujes taj tvoj akvarijum i koliko se brines o njemu. Uslovno receno "mali" akvarijum moze da bude itekako veliki izazov i njegovo uspesno vodjenje zahteva mozda i vise truda i znanja nego neki veliki akvarijum. Nano akvarijumi su sasvim prihvatljivi i mogu da izgledaju fenomenalno u pravim rukama. Zato bez brige i podeli tvoje iskustvo sa nama jer tako cemo i mi nesto da naucimo.

Eto toliko za sada pa se cujemo i druzimo.