evo i pandorice.....

pandorica

Member
19 Novembar 2005
40
0
6
hello ljudi? kako ste mi?

vidjeh da je danas postavljen jedan novi link za novu (meni novu) akva stranicu pa se i ja pridruzih...

imam home made akvarij od 160litrica-pun oko 130-140 sa jednim veselim drustvom platy-a(6+mladi), svertova(6-od kojih su par zelena varijanta + nesto mladih), black molly-a(9odraslih+mladi), neonki(5), ancistrusa(6), sijamaca(3), jednog foxa, jednog platydorasa, guppy-a(10-tak + mladi), zebrica(8), platy-a variatusa(par), puzeva jabucara(5), rasbora(8)... mislim da sam sve nabrojila...

u akvaristici sam od osnovne skole-oduvijek je tu ovaj akvarij... od 5razreda osnovne skole-tada su mama i tata vise vodili brigu o njemu al sada ja nastupam hehe...

imam 21god, zivim pored zg...

mozda cete reci da je tu previse riba-al to sve rjesavam dobrom brigom o aq, cestim izmjenama vode... i svime sto tu treba...
 
O, Pandorek! Hahahahaa...zanima me zna li tko sam ja :D Ne, ne vodim dvostruki ivot, samo sam tu imenom, tamo prezimenom... Tamo sam efica (psssssssssst, nemoj nikom re?i ;) ) tu tek obi?an, novi ?lan! Lijepo je...

Usput, moe u jednom postu slati vie attachmenta, ne mora za svaki att. otvarati novi ;)

Sve to imam za re?i, odavno ti rekoh (same lijepe rije?i) , osim: "Dobro nam dola i ovamo!" :wink:

Elim Garak
 
joj super... idem procitati kaj si ovdje napisala hehe...o akvarijima naravno... sala, ante, sala...

ciao... cujemo se...
 
Pozdrav Pandorice
Lep uvod i lepi akvarijumi. Jedino su slike male, mozes postavljati slike ovde do 640x480, ali dovoljno se vidi i na tvojima.
Nadam se da cemo se druziti ovde i razmenjivati iskustva ubuduce. Imas dovoljno staza da mozes i nesto da posavetujes druge :):):)
 
Dobro doshla Pandorice ! Josh jedan vec okoreli akvarista! :D
Svakako ce svima koristiti tvoja iskustva, tako da slobodno koristi ovaj forum da podelish sa nama sve! :D
Uzgred, ako nemash problema sa tolikim brojem ribica, to je odlichno, a dosta treba zahvaliti i tom svom bilju u tvom akvarijumu.. (naravno, i umeshnom akvaristi ;-) )
 
hvala vam svima na lijepom doceku...

zbilja nemam nikakvih problema s kolicinom riba a i bilje raste ko ludo...

akvarij nema ni podlogu-samo obicni sljunak, rasvjeta je 2x15w obicne neonke, nema CO2-al mislim da ga ribe proizvode dovoljno pa niti ne treba... samo stavljam tekuca gnojiva svaki tj i to ili serina ili tetrina... i to je to-taj sam dio zaboravila napisati...

pisati cu cum cu imati problema... a i ako ih nebude opet cu se javiti... pisemo se... ciao
 
:p ma o?ekivala sam ga na prethodnim postovima... Pa me malo je l' te... zahebo :oops: kad ga je bacio na novi post u kojem se upravo bunim kako ga nema :lol: ... Alli to sam ja... naviknut ?ete se ignorirati moju nespretnost :wink:
 
hehe evo stavila sam si i svoj avatar-mog najboljeg psa - zove se Liam...

Ovo je tek toliko da znate i tu informaciju :D :D :D
 
Ola Pandorica i dobro nam dosla
-uh, vidim, nema me neko duze vrijeme, a ono sve ova zanimljiva lica na forumu
-pas ti je zakon, ja imam malu Kim, mozes ju pronaci negdje u temama nevezanim za akvaristiku i naravno macka Asha

Da ne kvarim temu, akvarij ti je super, ja nemam nis protiv puno riba, ako ih pazis i mazis, imas dobar filter, te one dugo i sretno zive, nemoj se upoce uzrujavati
 
jasenka, hvala na dobrodoslici...

nadam se da cemo se svi jos puno dopisivati i raspravljati o svemu i svacemu... bas mi je drago kaj sam dosla ovamo...
 
samo se ti osjecaj ugodno i pitaj sto te zanima, pisi....
-ja sam ti vise bazirana na morskim temama jer eto proslo je skoro dvije godine kako nemam neki doticaj s slatkovodnom akvaristikom, pa me nema na slatkovodnim temama toliko puno, jer se ne smatram vise u tom podrucju toliko informirana, ima od mene jacih ljudi