Maler

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
326
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Evo me ponovo online. Ovde na NZ se desilo nesto sto se ne desava retko. Slucajno su isecena oba glavna kabla i ceo NZ je ostao bez net-a pa tako i ja :)

U medjuvremenu sam izludeo jer mi je komp pokazivao da mi je modem otisao u nepovrat pa sam se zezao do besvesti a i jos uvek jer sam majstorski sve uradio i na kraju, zna se, format C:

Sad je kasno ali sutra dovrsavam sve pa se cujemo :)
 
A ko je to mogao slucajno da isece kablove? :roll: :D

Nego , kako se nisi setio da nekoga pozoves i pitas da li uopste radi interenet? Dobro... sada je kasno, ali nije lose nekada i reinstalirati operativni sistem :wink:
 
Ovde na NZ se desilo nesto sto se ne desava retko. Slucajno su isecena oba glavna kabla i ceo NZ je ostao bez net-a pa tako i ja
(Boban)

Sta radi taj narod na NZ osim sto ne retko i slucajno secka kablove :shock: :shock: :shock:

Znam: reinstalira OS :lol: :lol: :wink:

(pu,pu...da se pomerim s mesta.... :roll: )
 
He, dokoni ljudi pa u dosadi seku kablove i usput nerviraju ostale :)

Jedan kabal je presecen tako sto su neki busili neke rupe sa stubove, nemam pojima kakve i naleteli na kabal. Drugi je isecen ispod zeljeznicke pruge a kako nemam pojima.

Nema veze, sad sam ponovo online samo sto trebam jos da se igram sa kompom jer sam se rastao sa NT5 i presao na NT 5.1 pa dok sve podesim kako zelim ... :(