moj prvi (uradi sam)

atanasije

Member
25 Maj 2005
122
0
16
kikinda
ovo je moj prvi akvarijum koji sam sam isekao i ulepio od stakla koji sam nasao po kuci :) dimenzije su 70*40*40 ostalo je jos da se ivice sakriju crnim silikonom jer kako rekoh prvi put sam lepio a imam i debelo-nespretne prste
slobodno pucajte,udarajte,lemajte naviko sam :)
 

Attachments

  • ivan.jpg
    ivan.jpg
    55 KB · Pregleda: 29
  • ivan-2.jpg
    ivan-2.jpg
    55.9 KB · Pregleda: 25
Nece da te lemamo...mlogo si jak :D...Svidja mi se akvarijum, ali sledeci put daj nekome sa tanjim prstima da izvuce fugne :).
 
Atanas, ne znam da li mi je promaklo, prvi put imam prilike da se upoznam sa tvojim chedom :) Iako obicno volim da 'zakeram', a znas i sam da se ne libim previse, ovde cu takav obicaj da zaobidjem. :(

Lepo i jednostavno, cini mi se da znas sta radis :hej:
 
Atanasije, ne sekiraj se ....neko lepi i po deseti put a prsti su mu sve deblji i deblji pa silikon izgleda jos gore nego taj tvoj.

Mala korekcija nekom lajsnom ili crnom izolir trakom moze da sredi to i da sve izgleda pristojno i lepo. Vremenom se mogu storiti alge ispod silikona, narocoto ako je odvojen od stakla...

Inace, ostalo je sve u redu, lepo izgleda i biljke ti nisu lose, mada se stalno zalis na njih....:)

Posto ja apsolutno mogu da razumem tvoju situaciju oko nabavki i ovo sto si dosad uradio je uspeh. Baviti se akvaristikom u sredinama kao sto su moja i tvoja je pravi podvig. Znas na sta mislim....

jedno veliko BRAVO za tebe :sampion: