Najmanja ribica na svijetu

Neven

Member
26 Februar 2004
159
0
16
Sarajevo
Otkrivena najmanja ribica na svijetu, ribica naraste do 8 milimetra i zivi oko dva mjeseca.

Naravno ribica je usla u Ginisovu knjigu rekorda.

Evo i slika najmanje ribe:
 

Attachments

  • tnanus.jpg
    tnanus.jpg
    5.1 KB · Pregleda: 248
Izvinjavam se.
Dao sam pogresno sliku ovo je najmanja riba na svijetu i valjda je otkrivena ove godine:
 

Attachments

  • sbrevipcb2.jpg
    sbrevipcb2.jpg
    22.7 KB · Pregleda: 30
  • schindler2.jpg
    schindler2.jpg
    24.2 KB · Pregleda: 37
Kako bi bilo lepo posetiti tu Istocnu obalu kod tvojih komsija i otkriti jos nesto novo. :D :(
Oduvek sam i kao dete voleo da istrazujem misteriozna mesta, tako da sva mesta koja su mi bila zabranjena , to sam voleo krisom da posecujem i da sam ispitam sta sve tu ima. Secam se kada sam prvi put otkrio gustera bez nogu tz."slepic" , to je za mene tada bio neopisiv dozivljaj.. :D Tada sam imao svega 7 godina. :wink: ...Bilo je jos dosta dozivljaja ,trebalo mi bi dosta mesta da to bar delimicno opisem... A taj osecaj za istrazivanjem i dan danas osecam i to vrlo jako..
 
je, je i ja bih voljela malo na istocnu, zapadnu, junu, sjevernu (samo da nije civilizacija u blizini) obalu istraivati...zanimljiv je to posao, uvijek si negdje, aktivan, puno lijepih i novih stvari vidi...
znam da to sve super izgleda i zvuci, ali u stvarnosti, kada covjek spava na otvorenom, di sve vrvi od bilijarde raznoraznih kukaca :roll:
ali, da mi je barem mjesec dana lunjati po nekom tako naputenom podrucju i malo neto pretraivati, istraivati, snimati i proucavati...
 
A jeste li vi skuili kako NZ izgleda ljepo na slikama!?!?!
...pa kad ce vie na dragi administrator organizirat nekakav fond da prikupe Novo Zelandani novce, kojim bi platili put svojoj Balkanskoj braci da im dodu u posjetu??? :lol:
 
stina said:
...pa kad ce vie na dragi administrator organizirat nekakav fond da prikupe Novo Zelandani novce, kojim bi platili put svojoj Balkanskoj braci da im dodu u posjetu??? :lol:

Nikada :lol: