Novi Sad u septembru....

Mirka

Member
9 Decembar 2004
858
0
16
63
Beograd
Posto se dosta pisalo o kosarci i nasem neuspehu, malo da promenim temu, ali je to i dalje u neposrednoj vezi sa kosarkom.
Igrom slucaja na dan otvaranja EP bila sam u Novom Sadu. Grad je bio pripremljen i uredjen za otvaranje i divno je izgledalo. Svuda je bilo puno zelenila i cveca i na jesenjem suncu kao da je blisatao.
Evo par slika sa kojih se moze videti kao jedan sportski dogadjaj moze da doprinese da se promeni izgled ulica i parkova, mada nema razloga da tako ne bude i u svakodnevnom zivotu.
 

Attachments

  • image_304_.jpg
    image_304_.jpg
    47.1 KB · Pregleda: 8
  • image_305_.jpg
    image_305_.jpg
    52.1 KB · Pregleda: 7
  • image_306_.jpg
    image_306_.jpg
    45.4 KB · Pregleda: 12
Sta..... hocete i Kucevo na slikama....... 8) :wink: ....pa bice i toga, samo malo sunca da bude.... :wink:
 
Da ...Novi Sad, jedan od najlepsih gradova kod nas (moje licno misljenje) Lepe slike , mada ima jos dosta mesta u tom gradu koji mogu da se fotografisu i prikazu :wink:


Nego, zasto Mirka nisi fotografisala detalje sa tog svecanog otvaranja u Novom Sadu, to nismo imali prilike da gledamo na TV-u?

Kucevo?:? Gde to bese? :roll: :lol: :wink:
 
Fauna, iskreno da ti kazem pojma nisam imala da se uopste i sprema neko otvaranje....samo mi je sve izgledalo manogo lepo. Tek kasnije sam saznala da je tog dana otvoreno prvenstvo. Toliko o mojoj sportskoj obavestenosti :?
A Kucevo.... to je ono mesto gde je dospeo jedan mali, lepi akvarijum...doduse uz malo peripetija :wink: Bas si nesto neobavesten Fauna... :twisted: :wink: :shock: