Novi Site Admin-F A U N A

jasenka

Active Member
3 Septembar 2003
1,543
0
36
Zagreb
Ovu sam temu postavila tu, jer stvarno nisam znala di bi je smjestila, jer na dragi Fauna, osim to je urednik akvarijumskih biljaka, postao je i administrator.
To samo govori o njegovoj kvaliteti, njegovoj diskreciji i o tome koliko je sposoban i svestran.
Fauna od srca mi je drago to si "narastao" i to si ponaran?astio! 8)
Ovaj je forum zadnjih dana doivio mnoge promjene a ovo je jedna od najboljih.
...ma znam ja to je u pitanju, forum je sav zelen, a ti odavno pie zeleno :wink: , pa je to bilo logi?no! :wink:
hehe, spoj si svega pomalo
Fauna, cmok, cmok (ina?e ljude ljubim samo kada im je ro?endan i to ne sve, a eto tebi puse po zasluzi)!
Znam da ?e sada forum biti jo kvalitetniji!

(Tema prebacena iz foruma "Akvarijumsko bilje" u forum "Off topik" i spojena sa temom "Novi Site Admin-F A U N A" )
 
Sve ?estitke i sa moje strane, mada sam mu ja to poeleo na chatu i ujedno obe?ao da ako neto zabrlja moe biti lansiran. :lol:
Mala ala.
Takodje verujem da stvarno jedan ?lan koji je od po?etka i ima toliko postova (i to dobrih), moe i da doprinese razvoju ovog sajta.
Gospodine "narandasti" sve pohvale za dosadanji i budu?i rad.
 
Cestitke novom Site Adminu. :D

Puno srece Fauna, ovo si zaista zasluzio. Pored Bobana, ti si covek koji je najvise uradio za ovaj sajt.

(tesko meni, al ce gumica da radi kad preteramo :p )

:wink:
 
Hvala vam puno na podrsci , nadam se da cu znati to vase poverenje da opravdam. Posebno se zahvaljujem na tako lepim recima i lepom misljenju o meni i mojem iskustvu u akvaristici. :wink:
 
Nazalost, prvo sam napisala pa onda pogledala u biljke. Da sam na veme primetila prikljucila bih se tamo. Vebaj malo i premetaj .

Pozdrav.