Oktopus se vraca na net :)

Do sad ovo nisam video,eto Bobane da nisi postovao i link nikada se nebi setio opet da probam da nadjem ovaj sajt.
Voleo bih da delim tvoj entuzijazam,ali taj sajt po mom misljenju nema nikakvu buducnost.
 
Bio si gladan, Bobane, pa si prezalogajio jedno slovo u naslovu teme ;). Sajt je iskočio krajem Januara ove godine. Nisam skeptičan toliko kao MArkisha, no, sačekajmo. Pozdrav
 
He he mozda i jesam bio gladan mada ja uvek nesto muljam kada sam na net-u. Ako tako nastavim postacu ko bure :)

Inace te greske su posledica pisanja na touch ekranima a ja sam malo omatorio za takve stvari. Nista bez one klasicne pisace masine gde ti treba dosta energije :)
Video sam ja da se sajt vratio, nisam ni sam siguran kada. Imam ga bukiranog i jednom sam greskom kliknuo na to kad ono sajt je popravljen.
Sto se tice buducnosti sajta ko to sada zna. Nisam ja sve to pratio ali mi se cini da je malo zle krvi poteklo tamo tako da mnogi ni ne pomisljaju da idu tamo ali to je licna stvar svakog akvariste.
Ja licno nisam ni bio tamo bog zna sta aktivan a sve prepreke koje tamo postoje tesko da ce da doprinesu nekoj mojoj aktivnosti.