OSCAR-ako znate nesto-posaljite!

kobra

New Member
29 April 2007
2
0
1
42
Beograd
Ja sam nov clan,imam par oskara,koja sam nedavno kupio,cuvam ih u aq od 150L.Znam ponesto o njima ali bi molio da mi pomognete oko informacija tipa:kako i cime ih hraniti,kako dobiti odredjeni kvalitet vode,kakav filter staviti i sta u njega,koje osvetljenje im najvise prija...i sve ostale informacije.Ako neko zna neku dobru radnju u gradu neka mi kaze adresu,da bih imao gde da nabavljam opremu,hranu itd.Unapred zahvalan,iskreno vas KOBRA.:hej:
 
Hvala veliko!!! Da li znas neku dobru radnju treba mi nesto od opreme a u nijednu nemam poverenja.Imas li iskustva?Kako da odredim pol mojim ljubimcima sada imaju oko desetak cm. Jos jedno pitajne:u spoljnjem filteru mi se nalazi samo sundjer , da li trebam ubaciti jos nesto,ako treba gde da nabavim?:hej:
 
...Da li znas neku dobru radnju treba mi nesto od opreme a u nijednu nemam poverenja...


Ne razumem zasto nemas poverenja kod tih prodavnica koje znas?! Jesi li imao nekakva losa iskustva ili je nesto drugo u pitanju?

Sto se tice polnih razlika kod oskara to je jako tesko odrediti dok ne postanu polno zreli ,tj. ne dostignu polnu velicinu. Tvoji oskari su za sada mali da bi se moglo nesto preciznije odrediti.

Inace ako trazis nekoga sa velikim iskustvom kod razmnozavanja ove vrste, tu je najsveziji Eddie, on ih uspesno razmnozava i moze ti dosta toga reci ;)