Pozdrav iz Podgorice

mashina

New Member
1 Novembar 2011
8
0
1
34
Dragi prijatelji akvaristi veliki i srdacan pozdrav iz Podgorice . Akvaristikom se bavim vec 6 mjeseci .Za to vremena uspio sam izraditi oko 6 akvarijuma , i takodje izmrijesti sam vec nekoliko vrsta riba .sto se tice samo izbora riba i bilja u CG je vise nego katastrofalan.... uskoro cu postaviti slike jednog mog akvarijuma od 30 l :) poz .svima ;)
 
Pozdravi i tebi i naravno dobro nam dosao.
Sto se tice akvarijuma tu bi mogao malo da ih opises da se bolje upoznamo :)
Inace ti nisi prvi koji je ukazao na lose stanje akvaristike u Crnoj Gori. Ako se vise ljudi privuku ovom hobiju to stanje ce zasigurno da se popravi.
 
Welcome mashina;)

Nikako to stanje u akvaristici da se poboljsa kod vas u CG, u cemu je problem? Zar ne moze da se napravi neki ozbiljan pet shop gde bi bilo sve dostupno. Znam za vase probleme ali se cudim da ne mozete da ih resite, to se vuce vec duze vreme.

U svakom slucaju , tu smo svi da pomognemo onoliko koliko ko moze.
 
Dobro dosao!
Nemoj da se obeshrabris. Idi u te pet sopove i stalno vrsi pritisak pa ce se valjda neko umilostiviti da pocne ozbiljno da radi.
 
hocu naravno predstavicu vam moj akvarijum .A stanje nikako ne moze da se popravi kad oni dodju do bilja i riba i nanumpaju cijene za jenu obicnu biljku '' krptu'' cijenu od 5e ? mislim sve je smijesno ali ...
 
Fabricki akvarijum
- Dimenzija - 40x25x35 35L

- Podloga:
Kvarcni pijesak granulacije 0,5-3 mm
Zemlja za cvijece ( vrlo mala kolicina)

- Filtracija:
Hang on ( dodata prelon vata i keramicki prstenovi )

- Osvjetljenje
Neonka 11w


- Flora
Vallisneria spiralis
Cryptocoryne wendtii
Lotus
Cryptocoryne usteriana
( ovoj biljki do kokosovog oraha ne znam naziv )

-Fauna
Red Cherry Shrimp 6kom
 

Attachments

  • Fotografija0521.jpg
    Fotografija0521.jpg
    76.2 KB · Pregleda: 9