Problem sa potapajucom pumpom AT-1000f

SikiN

New Member
23 Novembar 2009
7
0
1
E ovako prvo da pozdravim sve posto sam novi na ovom forumu a i u ovoj oblasti.
Ne znam da li je ovo pravo mesto gde da iznesem problem tako da molim moderatore foruma ako nije da prebace gde treba.
Sad da predjem na problem, dobio sam vec koriscen akvarium 80x35x70 na poklon sa sve pratecom opremom. Prslo je staklo na dnu akvarijuma i to se uspesno otklanja ali imam problem sa pumpom Atman AT-1000f koja je ispravna medjutim na mestu gde ulazi strujni kabli u pumpu doslo je do skidanja zastitne gume od kabla tako da se vide zice Pumpu sam probao i funkcijonalna je. Tako da bih molio da mi neko ako zna da resenje sta da radim da ne bih morao da menjam pumpu.
 
Licno mislim da ovo nije problem sa pumpom vec pitanje da li mozemo da nastavimo sa koriscenjem ostecene opreme.
Ako je ostecenje neki lom itd svako ce da te posavetuje da probas da popravis kvar ako je moguce ali kada je ostecenje takve prirode kako si naveo mislim da je najbolje da potrazis neko drugo resenje.
 
I ja mislim da je bolje da se kupi nova pogotovu zbog dece. Nisam mogao da nadjem u gradu pa zbog toga sam hteo da napravim privremeno resenje medjutim jedna firma ima Atman - AT F103 http://aquaonlineshop.com/atmanatf103-p-18.html tako da cu tu pumpu da pazarim i mislim da ce prema mojoj zapremini akvarijuma da odgovara.