red je da se predstavim :^)

hoodz

New Member
16 April 2005
3
0
1
beograd
zovem se marko aka hoodz :D . po struci sam elektrotehnicar telekomunikacija itd. akvaristikom se manje vise uspesno bavim skoro tri godine, nije mnogo ali dovoljno da puno toga naucim na svojim greskama. za sada pokusavam da odrzim jedan biotop amazona sa neonkama, gracilisima, koridorasima i plekostomusom, koji je u prilicno losem stanju, s obzirom da sam se pre 2 meseca vratio iz vojske. ovih dana sam na poslu sa kolegama oformio barbusarijum. za sada se tamo brckaju zeleni barbusi i razbore, bice tu jos po necega. toliko o tome za sada. nemojte mi zameriti ako budem postavljao gomilu glupih pitanja :lol:
 
Dobro nam dosao Marko [Broken External Image]:http://www.smileys.ws/sm/messages/00000009.gif

Tu smo svi mi da se medjusobno druzimo, pomazemo, razmenjujemo iskustva, sve u korist popularizacije akvaristike na nasim prostorima. Slatkovodna akvaristika vec je na visokom nivou a isto tako polako i morska akvaristika hvata veliki zalet.
Zato smatram da posle jednogodisnje pauze zbog odsluzenja vojnog roka i nekih ranijih sitnih gresaka na kojima si se kako ti kazes ucio, da si na pravom mestu i u pravo vreme. :wink: :D
 
Dobro doao hoodz!
U?iti se na svojim grekama i nije neko reenje, ali u nedostatku opteg obrazovanja (barem to se ti?e akvaristike) kod nas to je izgleda neminovno. Pojavom interneta i raznih stru?nih sajtova, pruena nam je mogu?nost druenja i u?enja na grekama i iskustvima drugih. Zato dobro doao jo jednom i ne boj se, ve? je mnogo puta re?eno ali da ponovim, nema glupih pitanja, ima samo glupih odgovora.
 
Dobro dosao Hoodz
Uvek se obradujem novom ljubitelju Amazona. Nemoj kukati , kad sam ja dosao iz vojske zatekao sam razbijen akvarijum a ribice su zaglavile u sholju par meseci po odlasku. Tako da imas i srece :D
Treba uciti na greskama ali ako moze na tudjim, to je najbolje. Glupih pitanja nema, samo glupih odgovora pa ti slobodno pitaj a nek se drugi znoje oko odgovora.