Sta je ovo?

coa.

Member
18 Maj 2006
629
11
18
Akvarijum Centar, Zemun
Dugo su stakla bila prljava u jednom pomocnom akvarijumu. Kada sam malo ocistio staklo ugledao sam ovu biljku, meni nepoznatu. Sta sad sa ovim?
 

Attachments

  • nepoznata1.jpg
    nepoznata1.jpg
    40.9 KB · Pregleda: 46
Mislim, znam da ste raspolozeni da se zezate sa ovom izraslinom; ako vec oces Atanasije, da ti saspem u brk, jeo sam ja kesten pire jesenas ohoho, i znam sta je list kestena, bez da me podsecas :ebote:
I umesto da mi odgovoris lepo, jer se drvo (kesten) na drvo oslanja, a covek na coveka, ja cu sada morati da prebiram po Mirkinim mislima i da skontam sta ona to zna, a ja ne znam.
u svakom slucaju ne smeta. Ako nastavi sa rastom gurnucu je u zadnji plan; iako je akvarijum pomocni, valja napraviti pravilnu koncepciju.
 
Coa, ocigledno da se ovde ne radi o nekoj akvarijumskoj biljci, bar ja tako mislim, vec o cistoj slucajnosti. Verovatno je u pitnaju neka suvozemna biljka koja je nekakvim slucajem uspela da proklija u akvarijumu sto nije redak slucaj. Hocu reci, da je mozda neko seme upalo u akvarijum i proklijalo.
List kao list, podseca na dosta biljaka, zato me ne cudi sto ljudi tako nagadjaju i pomalo se sale na tvoj racunn ;)

Ne znam ...ja ti u ovom slucaju ne mogu puno pomoci , nisam imao prilike da vidim ovako nesto u akvarijumu samo mogu da nagadjam kao sto sam vec i rekao.
 
Hvala Fauna, nisam daleko od tvog misljenja. Ne pada iver daleko od klade iliti ne raste Meri daleko od Dzejna.

Pregledao sam Ratajev katalog da vidim da mi slucajno nesto nije promaklo, a da iole lici na ovo. Nista.

Eto, sad cu pomno da pratim ovu novonastalu situaciju, pa nece izostati ni redovnost sa izvestajima.