TV emisija - StarChaser

Bravo StarChaser,
dobro si se drzala pred kamerama i pored one voditeljke i njenih pitanja.
Ako je za nesto vredelo ustati rano to je bilo ovo. :D :D :D
 
:D
Ovo je dobro....
Znaci ovo je zvanicna verzija komentara povodom jutarnjeg programa! :lol:
Eminem svaka cast!!!
Pusti ti njih sto prozivaju,kad oni budu u nekoj emisiji na tv-u videcemo njih...tikove, :shock: ,ovaj,onaj,kako se zove 8) ... :lol:
A ovde nesmeju...samo u kafani...hahaha
A Voji svaka cast kako je snimio,odlicna slika 8)
Pozdrav! :D
 
Kao sto rece Eddie, tesko je pored one voditeljke ne zbuniti se,...i ja bi se zbunio... :roll:

Ali kada se sve pogleda, ok je ... mislim ovaj....super je bilo... :D
 
:D :D :D
Prvo hvala BObanu, i hvala vam svima na interesovanju za ovo. Jeste, to je jedno novo iskustvo, i neshto shto u nekom trenu unese malo adrenalina, sa sveshcu da te gleda malo veci broj ljudi. U principu to shto sam prichala nije toliko bitno, jer akcenat nije bio na objashnjenju rase,niti na bilo chemu edukativnog karaktera, ali mi je drago shto smo Aca i ja lepo ispali :D
 
Bravo SC!
Svaka cast na hrabrosti izaci pred kameru (nazalost film je puno prevelik za moju sporu mrezu, pa ne mogu pogledati i nazalost ne znam o cemu se radi)
 
StarChaser, You've got a beautiful cat. He/she is a real cool dude. 8) Sorry I couldn't understand a word that you were saying though :?
 
Hvala Jasenka :D
Nishta specijalno, evo sad cu objasniti i Kiwi, otprilike o chemu je bilo rechi. A i sve je trajalo nekoliko minuta, tako da za tako kratko vreme i ne moze neshto mnogo da se kaze :)

Thank you Kiwi, well, at least you can hear a little how our language sounds. Anyway, I havent told anything really smart or educative about the cat, and was just answering the questions. I spoke shortly about that white variety of Oriental breed, it is very rare, and here, on Balkan island (including states that surround Yugoslavia), he is the only white Oriental male. I also told about his behavior, how he is smart, and bounded with me,as bounded as dog can be, how he sleeps in my bad, et.c. YOu are right, really cool cat :D