Jasenka, brzo nam se oporavi

Peca

Member
4 Novembar 2004
157
0
16
Novi Beograd
Našu dragu morsku drugaricu je pre par dana snašlo nešto za šta normalan covek nema reci... nazvao bih to LJUDSKA GLUPOST (naravno ne njena). nesrecan slucaj koji je nju poslao u bolnicu. želim joj brz oporavak i još brži povratak svom akvarijumu i forumima na kojima je aktivna.

Puno lepih želja,
Peca
 
Ne znam sta je u pitanju... ali znam da je Jasenka veliki borac i da se ona nikada ne predaje ... Uz moje zelje da izadje sto pre ,...uskoro je vidimo na forumima.
 
Hvala vam na lijepim željama!
Eto, mene, doma! Bolje sam odmah!
Akvarij, po obicaju, nabujao...
a što se meni dogodilo?! Završila sam u bolnici, jer sam s petka na subotu bila vani u jednom klubu u Zg! Ostavila sam jaknu u garderobi, i kada su mi je vratili, skužila sam da su mi ukrali nešto s nje. Naravno, pobunila sam se i zahtijevala da mi vrate (to vam je malena-oko 10 cm, metalna znacka...pilotski znak-kakvih nema, pošto je i sama jakna vrlo vrijedna i rijetka-dobila sam je na poklon od jednog bikera kada sam i sama vozila motor...negdje još u 7 ili 8 razredu osnovne-jasno vam je koliko mi ona znaci.
Kako sam se pobunila, izbacivac me nokautirao (opalio šakom malo iznad lijevog oka), pa sam dobila potres mozga, imam neki hematom i tako neka nagnjecenja.
Najzanimljivije je to da danas to izgleda kao da sam udarac primila prije više od tjedan dana-doktori su u cudu, a ja se samo smijem i tvrdim da je to sve posljedica što imam koralje.
Sve u svemu sada sam dobro....
 
Dobro nam dosla nazad Jasenka :D

Ne mogu da verujem sta ti se desilo... :shock: Kakav je to idiot od izbacivaca...za njega samo mogu reci jedna veeelika p***a kada je to mogao da uradi zenskoj osobi.
Ne mogu vise da komentarisem jer pritisak mi raste od takvih likova pa se bojim nekih ruznih reci da ne "pljusnem"ovde. Sa takvima zna se kako se postupa...ma,bolje da cutim... :evil: :x

Nego , dobro je da si tu i da si OK...[Broken External Image]:http://www.websmileys.com/sm/fingers/fing02.gif
 
Fauna, hvala na podršci!
A shvacam te, jer ne trebam niti pricati koliko je Stipe (a i ostali moji prijatelji-muški) - što su na to htjeli napraviti!!! Bio je opci urnebes u subotu nakon toga! No, ipak za to postoji bolji i efikasniji nacin!! Malo sporiji, doduše, ali efikasniji!
Sve u svemu, ja dobro! :D
jupidupidu!!!!
 
Jasenka, tek sam sad vidio ovaj post...
i ja se pridružujem željama za brzo ozdravljenje...
fakat neznam kakav je to covjek da udari tako ženu i to još na javnom mjesu...strašno... :roll:
u kojem je to klubu bilo??
...šta si mu rekla da je tak glupo postupio??
 
A što sam mu rekla ?! Kako su mi u garderobi ukrali nešto, rekal sam mu da necu otici i da cu zvati policiju ako mi ne vrate ukradenu stvar!
...sljedece sam bila na podu!
 
Hvala svima na lijepim šeljama lijepim rijecima!
Super je to da sam se ipak koliko toliko brzo oporvaila i sada imam jos jedno slikanje glave ovaj mjesec, pa ako i to bude u redu, pa ono za 3 mjeseca, pa ono za pola godina i nakraju ono za godinu dana bit ce sve super!
....a do tada, ja sam tu sa vama :D