Krib-Kribenzis-Pelvicachromis pulcher

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Obavestenje:

Ovaj tekst o Kribinsis-ima koji je Objavio Dane je obrisan. Razlog tome je sto je taj tekst usao u proceduru stampe u Pet Planet magazin i kao takav ne moze da bude objavljen ovde. To pre svega ne bi bilo fer perma Pet Planet magazinu a sdruge strane ne bi bilo korektno ni sa strane ovog sajta.

Ja licno ne znam sta je poslato Pet Planetu pa iz tog razloga ne mogu da poredim te tekstove i da konstatujem bilo kakvu razliku ili originalnost.

Da iskoristim ovu priliku i da skrenem paznju svakome ko zeli da napise nesto za neki magazin da takve tekstove ne objavljuje ovde a ne bi bilo korektno ni na drugim mestima.

Danetu se izvinjavam radi ovakvog poteza ali mi moramo da igramo fer igru prem drugima da bi trazili isti odnos od drugih prema nama.

Tema o Kribensis-u moze da se nastavi u nekom svom originalnom obliku ali bez tog teksta.

Boban
 
Ups, koliko se stidim :oops: :cry: :oops: :cry: :cry: :oops: :oops: , ja sam mislio da ako moze da bude na drugi forum da je fer da bude i ovde, ali dobro je Bobane izvini. I hvala sto si navreme reagirao.
 
Tekst je objaven u najnoviji broj "Pet Planet"-a. Pored njega ima jos nekoliko zanimljivih tekstova.
Hvala Lazi (Octopus) sto ga je objavio, hvala Bobanu na gramaticke ispravke i hvala kribovima sto su takvi kako jesu-najlepsi.
Bice jos mojih tekstova, ako ima ko da im popravi gramatiku :wink: .
 
Ali koliko se moze primetiti, sve je manje i manje gramatickih gresaka sto znaci da Dane kroz pisanje na srpskim forumima, vrlo brzo uci pisanje srpskog pisma i gramatiku. :wink:

BTW
Dane, jedva cekamo da vidimo nove tekstove. :)
 
Ja sam taj tekst izgubio sto ga je Dane napisao mada moguce da ga cuvam negde, neki backup. To mi je sada komplikovano da pronadjem. Ako Dane svrati i vidi ovo a jos ima i tekst moglo bi da se objavi jer je proslo dosta vremena a taj magazin je sada samo istorija.
Ipak ima nesto o tome na linku koji je Mirka postavila.