slatko pa slano

kavala

New Member
6 Jun 2006
10
0
1
split
pozdrav svima,
bio sam u slatkoj vodi godinu dana pa sam se prebacio na morsku.Dosada sam sluao savjete vlasnika zoo-hobya pa nije ba sve funkcioniralo kako treba,pa se nadam da ?u ovdje ipak dobiti sve korisne informacije!
 
Dobro dosao na ovaj forum :D

Lepo je sto nam se prikljucio jos jedan "slani" akvarista jer to samo moze da znaci da morska akvaristika ima sve vise zainteresovanih. Boban i Jasenka poseduju zavidno znanje i iskustvo i od njih mozes stosta saznati i nauciti.

Kazes da nije islo bas najbolje...slobodno pisi o svojim problemima i nedoumicama, opisi nam svoj akvarijum, njegove stanovnike i tehniku kojom raspolazes. Vise detalja moze doperineti da se problemi brze i bolje rese.

Nadam se da ces se ovde prijatno osecati i jos mnogo toga, uz druzenje, saznati.

Pozdrav. Mirka :)
 
Dobrodosao Kavala! :D
Cesto trgovci sto iz neznanja, kao i iz ko zna kojih razloga lose savetuju hobiste odnosno svoje musterije....
Prostudiraj forum i sigurno ces naci odgovore na svoja pitanja,takodje mozes se osloniti na pomoc mnogih clanova koji godinama uspesno "gaze" morsku akvaristiku.
Pozdrav i jos jednom dobrodosao! :D
 
Takodje i od mene dobrodoslica :)

Nadam se da si se vec snasao ovde na forumima i da mozes dosta toga iskoristiti sto ti bude trebalo za tvoj morski akvarijum. Sto se tice trgovaca i njihovih saveta , mislim da ne treba generalizovati stav, ima trgovaca koji zaista mogu dosta pomoci kako sa njihovom robom tako i sa kvlaitetnim savetima. A od takvih kao sto si do sada nalazio , ogradi se i sto manje sradjuj. :wink:

Eto toliko i ako imas neku sliku tvog akvarijujma , slobodno postavi ,znaj da ces mnoge obradovati. :D
 
Dobro nam dosao i srecno sa morskom.

Naravno da ces na ovakvim forumima da dobijas pravilnije odgovore, ako nista drugo barem ces da cujes vise misljenja koja nemaju nikakvu komercijalnu zaledjinu. Zato i sluze ovakva mesta.
Ima ovde ljudi koji se bave morskom akvaristikom tako da nema problema. Svi mi smo krenuli od nule i polako ucili i skupljali iskustvo i sada nema razloga da to zadrimo za sebe, nema smisla da tako postupimo.

Eto tako pa se cujemo :)
 
Cao Kavala, dobrodoshao na forum!
JOsh jedan u slanoj akvaristici, utom mi je draze, jer mashtam da i ja krenem tim stopama...pa, srecno!!! :)
 
Kavala dobrodosao, iako samo ti dobrodoslicu vec pozeljela na morskom djelu.
Ne slusaj pretjerano prodavace, (naasi su takvi da jednostavno moraju prodati, to im je posao i vec smo se svi naucili na to, oni od toga zive).
Radije uci s interneta i od ljudi koji drze morske akvarije, vise ces korisnih stvari doznati nego od prodavaca. (zalosno ali istinito...kod nas u Hr je takvo stanje i nedaj se navuci na neke gluposti)