2525 $

E svasta ljudi rade da bi napravili neki promet.

Kako taj sajt zna statistiku mog sajta? Koliko znam ja to nisam nikome dozvolio da gleda a nema nikog drugog koji to moze da uradi.

I da kacim reklame da povecam vrednost sajta? Dodjes da pogledas nesto u vezi riba a ja ti reklamiram suve sljive i trotinete.

Prava vrednost se sastoji u informacijama koje mi ostavljamo nasim pisanjem jer ovo nije komercijalni sajt.
 
Najveca vrednost sajta su informacije koje dobijamo. E sad kako neko moze da proceni koliko vrede te informacije to mi bas i nije jasno.
 
Evo objasnicu vam kako procenjuju vrednost sajta, a sve je to teorija zavere...
Tajnim spijunskim programima okace se na tekuci racun vlasnika sajta, vide koliki mu je minus umanje vrednost za 25% i to je to.
Jednom recju Bobane ako si u buli spreman sam da otkupim 1% akcija.;)
 
Ja sam Bobane za suve sljive i brusnice.Dobro brusnice bas i ne moras ako neces,ali mislim da bi sa suvim sljivama ovom sajtu samo nebo bila granica.
@zopex:cool2:
 
Pa recimo, kako proceniti koliko nesto vredi. Tebi ili nekom drugom vlasniku sajta dosadi sve to, a deca vriste, zena oce letovanja, zimovanja, proletovanja i jesenovanja, a ti kud ces sta ces, imas razmazenu zenu, ali i komsinicu na koju si bacio oko :cool2: I sta ti ostaje, ajde da prodas sajt da krpis rupu i rupe, pa odakle da krenes ti odes kod procenitelja i kazes evo to ti je to, sav moj trud i samopacenistvo cu da ti prodam po koliko oni tamo kazu, briga me za dobrobit akvarista, bolje da sam isao sa niskoplaninarima u berbu sljiva i brusnica :lol:
Mislim, dakle, kao sto onaj rece, bitno da se okrece :fauna:
 
Mozda se sajt i provrednio ali ti sigurno nemozes da se time pohvalis. Posle toliko vremena ti jos uvek imas 404 strane i to na prvoj glavnoj strani koja je dosta glomazna za nekoga ko ima sporu vezu. Strana ti je nesto veca od megabajta.

Sredi to i kreni sa poslom ozbiljnije pa mozda i da ti se posreci.

aquarium.rs
akvarijum.in.rs - ok, ovo je poklon

Cisto razmisljam zasto si sebe zakucao sa akvaristikom ako zelis da se bavis trgovinom. Zar ne bi bilo bolje da je ime sajta coa.rs pa da prodajes i drangulije za ptice, macke, pse itd. Ovako dva domena za istu stvar :|
 
Bobane, ti si pametan covek, kako mozes racionalno da razmisljas, a u vezi sa nekim ko je retard :cool2: To zahteva velike mozdane napore, a od toga samo glavobolje :ziveli::ziveli::ziveli:
 
Bobane .. sto se tice tehnickog obrazovanja ovde .. stvari se pogorsavaju ,,
ljudi sve vise zanemaruju osnove .. preskacu ih .. pixel b kb mb gb tb .. spansko selo.

Da Dr. Coa otvori i snimi slike u paintu ustedeo bi oko 400 kb ucitavanja na indexu ..
al sta ces .. o nekoj obradi fotki i uklapanju u dizajn sajta nema ni reci.
Doduse nije dizajn to sto ce prodati neko akvaristicko dobro ali moze omesti posetioca
u zapazanju izmena .. kao sto je ona informacija nalepljena na postojecu aliku Apis II apis IV .. bla .. bla ..

Zabranio registraciju pa ni mi potencijalni, redovni kupci nemoz da se zalimo tamo .. )
(zasto mi l240 izgubio tufne i sl .. valjam_se )

Al dobro, svaki pocetak je malo nespretan, bice bolje.
Moram i komsiju Fantoma da kritikujem, ni on nije najbolje shvatio moć digitalne komunikaciju međ hobistima iako je distributer strane firme ..
bilteni .. prezentacije .. info o novim kolicinama .. i sve ono sto moze
dati informaciju ili zainteresovati potencijalnog kupca.
poenta je sto je to u elektronskom oblimu DZABE .. sta bi bilo da mora da se stampa ..

Eto bas me interesuje da li je prodaja kucnih ljubimaca i opreme na NZ koncipirana na modelu
dodji pa uzmi sta ima ili se na neki nacin ljudi informisu o novim proizvodima. Da li postoji neka baza kupaca koji se
povremeno obavestavaju o novinama .. pogodnostima i sl .. ??


Al da ja nebi puno ovde :sorry: .. cekajte samo da dobijem 7 na loto'u i mozete komotno da zatvorite radnje .. valjam_se :ziveli: