Goxxx

Goxxx

Member
10 Januar 2005
117
10
18
Beograd
Pozdrav,
kao sto je red, da kazem par reci o sebi. Akvaristikom se bavim, sa prekidima, dvadesetak godina. Ovo "bavim" shvatite uslovno, najcesce je u pitanju bio ukrasni aq. bez veceg ulazenja u tajne zanata :) , tako da sam i pored dugog staza jos uvek pocetnik.
Trenutno imam tri aq. i prilicno sam zadovoljan istim
:wink:.
1. 280 lit. sa manjim Tanganjika ciklidima i Dugama (rainbowfish)
2. 120 lit. sa barbusima (tetrazona i schuberti), razborama, botiama, kuli-kuli, bikolor, sijamski algar i, cisto da ne bude samo Azija, par kribenzisa
3. 40 lit. pomocni u kome su sada dve zenke Cyprichromis leptosoma sa ikrom i par Neolamprologus brevis "Ikola" sa mladima :D
Toliko za sada, puno pozdrava...
 
Veoma skromana izjava s obzirom na kapacitet tvojih akvarijuma i izbora njihovih stanovnika. :D
A posto znanja nikad dosta, ovde mozes pronaci mnogo toga, u zavisnosti sta, i koliko zelis znati. I naravno, sresti veoma intersantne i iskusne ljude iz oblasti akvaristike.

DOBRO NAM DOSAO i pozdrav za tebe od Mirke.
 
dobrodoao ti sa staem akvaristickim! :D ..skoro kao i moj sta!
Drago mi je vidjeti da se ovaj forum puni! Nadam se da ce ti biti ugodno dijeliti svoja iskustva s nama!
...a uvijek moe i u morsku navratiti :wink:
 
Hvala, hvala, hvala... :D
sajt je prepun informacija, treba to procitati, a kasnije i po nesto napisati
Dane imam samo dva kribenzisa jer ne podnose drustvo. Bilo ih je 4, ali kada se formirao par, ostali su morali napolje.
Jasenka svracam cesto, nadam se da cu se jednom i zadrzati sa svojim morskim aq. :lol: .
Slike mojih aq. postavljam cim organizujem slikanje, nemam digitalac, treba da se dogovorim sa prijateljem...

[/quote]