I bi Dugme

mesecar

New Member
5 Januar 2005
27
0
1
juzni Beograd
www.kodrat.co.yu
Evo, vratio sam se kuci, misli nikako da povezem.

Bilo je prasine, zvuk slabiji od ocekivanog( culi smo da se odlicno culo na izlazu, previse su podigli zvucnike), Tifa pukao, lose organizovan odlazak tolikih ljudi preko onog uskog mostica.

A sa druge strane mnogo, ali zaista mnogo ljudi. Nikad nisam video toliko ljudi na jednom mestu, a cesto sam na nekim masovnim okupljanjima.
I toliko pozitivne energije, toliko zelje da bude lepo. Nijedan, ni najsitniji eksces nisam video, nisam mogao da verujem.

A ugodjaj, sjajan. Pocelo polako, pa se zahuktavalo, pa secanja navrla, pa me jeza podilazila, pa opet secanja, a za Djurdjevdan, dve su pokisle ptice sa moga oka prhnule na jug.

Ma jeste, bilo je bolje nego sex.
 
Verujem da je bilo fantasticno i vredno videti :)

Tuga ko tuga, uvek se nekako vracamo u neko "nase" vreme. Eto i ja se sada podsetio vremena kada sam sa Goranom i Bebekom opalio fudbalicu pre koncerta u Pancevu. Vise se ni nesecam koje godine, bilo davno a nezaboravno.
 
Zao mi je sto nisam mogao i ja da prisustvujem tom velikom dogadjaju ali sam pratio ceo koncert preko TV Pinka . TV Pink prenosio je koncert uzivo i moglo se dosta toga videti jer su kamere pokrivale skoro ceo hipodrom.

Gledajuci cak i preko TV ekrana nisam mogao da budem ravnodusan, emocije su same izvirale iz mene i bilo mi je jako tesko da to prikrijem od svojih ukucana... Toliko
...
 
Jedno veliko BRAVO za Beograd :D

Sa njihovim pesmama oziveli su mnogi prosli trenuci, lepi i romanticni....
Emocije se pokrenu i tu smo nemocni.
Divno je imati cega se secati :D
Mesecar, mogu samo da ti zavidim....jesi li ispunio obecanje?
 
Sta reci...
Dugme je Dugme.

Mislim da se svako vratio "malo" u nazad u neka lepa vremena.
Nisam mogao da odem na zalost, pratio sam preko TV-a i trudio sam se da ne obracam paznju na neke propuste sto se zvuka tice. Primetilo se i na TV prenosu. Ono sto nikako ne mogu da shvatim je to, da su sa reklamama totalno pokvarili koncert i da su mogli da se bar zbog Dugmeta suzdrze od pustanja reklama i da puste ljude da uzivaju u koncertu u jednom dahu.
Reklama ko reklama, niko je ne voli kada gleda nesto zanimljvo, ali nacin na koji su pustane je ne prihvatljiv.

I pored svega, Dugme je Dugme 8)