Interesantan sajt

Ubacaio sam ga iz razloga sto je ponuda tehnike, organizama i svega onoga sto ide uz morsku akvaristiku oskudna na nasem trzistu, pa nije lose da se zna.
 
Koliko sam upoznat u pripremi mu je neka vrsta on line shop-a, sto je jako dobro. Samo da ne skoci sa cenama. Od nejga sam uzeo live stone i zadovoljan sam, mada, sta ja znam, ja sam pocetnik ali kolege koje nisu pocetnici kazu da je dobar.

Videcu da preko njega uzmem par riba koje zelim jer, koliko sam cuo i video, moze malte ne sve da se poruci preko njega, sto je cool!
 
Uzeo sam i ja od njega zivi kamen, a doneo mi je i pesak koji sam porucio preko njega (Ocean Direct CaribSea) i bio sam zadovoljan. Drugo za sada nisam kupovao, ali mi deluje vise nego korektno. U principu je najbolja stvar sto sve moze da se poruci, cak i ako nema trenutno na stanju stize za par dana.
 
Sad vidim da je dobro sto sam dao link za ovaj sajt, jer ga uglavnom hvalite:)

Isto tako bilo bi dobro i ako ga kudimo. Treba da se zna gde su akvaristi i teraristi zadovolni ili ne. Naravno da je ovakva tema mac sa dve ostrice jer moze da se desi da ljudi za neke marginalne stvari ili iz nekih drugih licnih razloga ocrne neku radnju.
 
Ja bih ga prvi pokudio da ima zasto, veruj mi. Ipak, danas sam mu poslao poruku da bih da uzmem nesto, zvao me posle 2 minuta, odmah rekao kad da dodjem, tako da idem veceras.
 
Aquizicija! Od kada smo o tome pričali.:rolleyes:
Petar je iskreno oduševljen morem i akvarističkim hobijem i sa tom ljubavlju i radi.
A to je strahovito retko u naših pet biznismena.
 
To je lepo čuti, jer jako malo ljudi u ovom biznisu iskreno to voli da radi, a još manje njih se razumeju u akvaristiku.