Mini okupljanje- roshtiljada bre

Dakle, Srle je bio glavni rostiljdzija, Markisha njegov pomocnik (mada nije mnogo pomogao samo se oblizivao kao machak).
A ovako je to izgledalo kad je bilo gotovo.
 
I par slika najdrazeg gosta na rostiljadi, i ne kazem to zato sto je najmanje mesa pojela!! :lol: :lol: :lol:
 
Na prvoj slici ja kako locem pivo.... :roll:

:lol: :lol: :lol:

Lepo smo se druzili, i nauzivali za jedno subotnje popodne. Eddie se dobro pripremio da nas ugosti, ja jos uvek disem na skrge od rostilja (nije sto sam ja pekao rostilj.... :lol: )

Najdrazi gost ili mala princeza nas je sve prevazisla sa energijom koju nosi u sebi :D Dok su ostali kunjali ona je i dalje neumorno vozila njen narandzasti terenac 4X4 :lol:

Prva liga mini okupljanje :D

Da dodam jos, slika br 4. Markisha uhvacen na delu kako je pivo zamenio nekim jacim picem :lol: :lol: :lol:
 
:D
Moram da pohvalim odlicnog domacina.
Stvarno svaka cast Eddie!!!! :D
Ali da nije bilo vrednog Srleta jeli bi zivo meso.
Odlicno proveden dan.
Puno pozdrava od Mine i mene.
:D :D :D
 
Heeheh... :D
Nismo znali da ce biti rostilj.... :lol:
Eddie se pokazao kao izuzetan domacin i domachica tako da nemora da se zeni... :wink:
Srle se pokazao na prvoj i sedmoj slici....bez komentara... :D
Vreme je proletelo (ostali smo 7 sati :roll: ) i prelepo je sve bilo!!!
Mina se odusevila oskarima i Zuchom,ceo dan je vriskala i pokusavala Zuchu (macka) da uhvati za rep,sto se srecom nije desilo. :)
Momci svaka cast! 8)

Srle jeste jace pice....bije u glupacu cim potegnes... :lol: :lol: :lol:
 
Svaka cast domacinu i domacici koja je spremala one lepe pogacice i stanglice :lol:

Nadam se da ce biti jos ovakvih okupljanja pa da dodjemo i probamo sve te specijalitete koji su bili na trpezi...posebno rostiljske . :D
 
Sta drugo da kazem nego da ste organizovana banda koja se urotila protiv mene. Eddi dao Bog da ti se oskari mreste svakoga dana pa da se nanosis vode i sve pare potrosis na hranu za ribe a ne na ajvar :)

Dobro ovog puta cu ti progledati kroz prste jer si sve to uradio u cilju gostoprimstva ali pod uslovom da zatvoris teglu i da je cuvas za augustovske crne dane.

Pronasli ste odlican nacin da provedete jedno popodne u druzenju.
 
Gledam ove slike i odusevljena sam. Eddie je divan domacin, sve je ucinio da gostima bude prijatno, pa je cak i Bobana "najedio" tamo nekom slikom necega sto se ovde ne sme bas spominjati. Cak je imao i dobrog rostilj majstora koji izgleda funkcionise na pivo. Kako sve lepo izgleda verujem i da je bilo ukusno i dobro spremljeno. Niko nije napisao zalbu, vec samo pohvale. :lol: :lol:

Kao sto kaze Boban, ovo je divan nacin da se provede jedno poslepodne, u druzenju. Nacin da se ipak slucajna poznanstva prodube i prerstu u nesto vise. Jedna zajednicka ljubav prema akvarijumima i ribicama spaja ljude, a na njima samima je to koliko ce te veze da prodube , odrze i razviju. :D
 
Rostilj majstor se mnogo druzi sa Faunom pa ga i kuhinja interesuje, jos samo da je pasulj. Moram da priznam da ga je pivo izvadilo sto dokazuje da uticaj nije bas tako veliki. Da je tamo neki vodeni napitak onda ga ne bi oprali ni Dunav ni Sava :)
 
:D :D :D
Reakcije su ocekivane, stvarno nam je bilo super i steta je sto nismo mogli svi da se okupimo pa neki moraju samo slike da gledaju. Ali bice toga jos.

Bili, ne brini ima jos 10-tak tegli pa ce sigurno neka docekati i crne avgustovske dane.

Sto kaze Marko dan nam je proleteo, prici o akvarijumima nikad kraja. Bilo je tu i par mojih prijatelja koji nisu na forumima ali su se lako uklopili obzirom da su takodje akvaristi.

Bilo je vrlo zabavno, toliko da smo zaboravili vise da slikamo a domacina se niko nije ni setio da slika. :) :wink:
 
Ja ne odobravam ovakva okupljanja.

Na kojima ja ne ucestvujem. :)
Verovatno ste mislili na nase zdravlje kad nas niste zvali, obzirom na onaj zagadjeni PA vazduh.
Dojavice meni vec neko za sledeci put, a tad cu doci nepozvan.
 
Evo ja od kad su mi pri?ali, sedim ku?i i jecam, suze ronim, poplavela sam e?ku od jeda......
a ti mark kako misli da eddi ne mora da se eni, ta ?u onda ja :lol: :lol:
ostaje samo misterija.....od kog potara su sve one nicle.... :shock: