Nov na forumu

Vladek82

New Member
19 Februar 2007
1
0
1
Zdravo svima koji me ne znaju i koji me znaju. Nov sam na vasem forumu, pa je red da se predstavim. Zovem se Vladimir i sa Novog Beograda sam i akvaristikom se bavim od malih nogu naravno iz hobija, u zadnjih par godina to je vec preraslo u ljubav prema akvaristici...
Imam akvarijum od nekih 180litara plus spoljasnji filter... U njemu imam 6 barbusa, dva papagaja, nekoliko botija, koridorase, ancistruse, 6 kribenzisa, 4 neonke crne, 4 razbore, 2 kuli kuli
 
Pozdravi i tebi kao i dobrodoslica :)

Ako mozes postavi sliku akvarijuma jer to cem nam reci puno vise od prostog nabrajanja.
Slobodno se ukljuci u diskusiju jer verujem da imas sta da napises s obzirom na tvoj akvaristicki staz.
 
Dobrodosao Vladek.:hej:

Gledajuci stanovnike tvog akvarijuma, vidim da si zaobisao neka pravila, u smislu da nisi formirao dovoljno velika jata, kao i da imas previse razlicitih vrsta.
To bi se po nekoj logici moglo razdvojiti na dva-tri akvarijuma, s tim da recimo trigonostigma heteromorpha ne drzis bez 20komada, kao ni recimo gymnocorymbus ternetzi bez 12... Eto, recimo, nasuprot tome, po mom solidnom iskustvu sa kribovima, tu ces vec da napravis gresku ako zadrzis svih 6komada, na tu litrazu 1par i to je to. Pokusao sam sa 2para kribova u vecem akvarijumu od tvog pa nije ispalo najsrecnije...

Pored osnovnog predstavljanja ocekujemo i razna pitanja i nedoumice koje imas u cilju poboljsanja funkcionalnosti tvog akvarijuma i sl., shodno cemu, samo navali sa svime sto te bude zanimalo :)
 
Dobrodoslica i sa moje strane :hej:

Nadam se da ces imati mnogo toga sto je vezano za tvoje akvaristicko iskustvo ,da napises i podelis sa nama. :)