Novi urednik

mrvica

Member
5 Novembar 2004
176
0
16
Beograd
Vidim da se pored novog izgleda sajta i novog domaina, ovde nasao i novi urednik.
Boban je ocito resio da jos vise unapredi svoj sajt, a pomoc dobija u pravo izabranim saradnicima. Bravo Bobane!
Jos samo da pozelim Jasenki da se i ovde brine o delu o morkoj akvaristici kao sto brine o svom akvarijumu i uspeh nece izostati.
Samo napred Jase!
 
Dobro si primetio da su se desile neke male promene. To je cisto tehnicko pitanje jer sve ovo prevazilazi mogucnosti jednog coveka. Ja stvarno zelim da ovo bude sajt dobrodosao za svakoga i da se svako oseca prijatno ovde i zato sam i postupio tako jer ja licno ne mogu da pratim sve. Titule su potpuno nevazne a jedini je vazno da mi komuniciramo i izmenjujemo nasa zapazanja i iskustva u vezi morske akvaristike.

Sto se Jasenke tice ja tu ne zelim puno da komentarisem. Ona je dobila svoj forum i treba da ga vodi tako da izgleda jos bolje nego sto je do sada bio. Mislim da ona ima potencijala a i akvarijum za to.
Jos da dodam da je ovo moja jednostrana odluka pa ako se Jase ne slaze sa time ona slobodno moze da se izjasni.
 
Uh! :? :oops:

Uh, hvala na takvom povjerenju Bobane, ali ne znam jesam li ja tome dorasla....znamo svi da sam imala losa iskustva, pa ih ne bih htjela ponavljati. :(
No, ipak sam sada godinu starija, a na ovom forumu sam od njegovog skoro samog starta a i ovom forumu dugujem mnoge dobre informacije kako sloziti, napraviti, poboljsati, preseliti svoj akvarij....da ne nabrajam dalje, bolje pisati duze o tome
Mogu pokusati uredjivati morski dio i hocu, pisati cu kao i do sada, ali morska je akvaristika veliki i slozen pojam, pa jedan sam covjek na takvom mjestu....klim, klim

I hvala ekipa na dobrim zeljama.
 
Moje misljenje Jasenka, da si ti sa svojim iskustvom u morskoj akvaristici dorasla mnogo vise nego sto mislis za tako nesto kao sto je urednistvo u tom forumu .
Tvoje tekstove uvek sam citao sa veliom lakocom i razumevanjem da me u svakom slucaju privukla ta morska akvaristika zahvaljujuci tvojim zanimljivim tekstovima. Pitanje je samo vremena i mogucnosti kada cu umociti ruke u slanu vodu.

Eto ,toliko od mene i samo napred Jasenka .... :wink:
 
Pa, fauna, odavno sam rekla da bi mi bilo izuzetno drago kada bi i ti posolio jedan akvarij...
Znas da na mene mozes racunati u svakom pogledu, od informacija (ako ih budem znala, tehniku me ne pitaj previse, nije to moja domena :oops: ), do organizama 8)
Hvala jos jednom na ukazanom povjerenju i datoj prilici koja me sada samo jos vise potsice da pisem o moru kojeg toliko volim.
 
Prava zena na pravom mestu :D


To Jase, da se ovi muski ne osile mnogo :wink:

Pozdrav. I samo napred.

Mirka.
 
Hvala Mirka, hvala Buca!
A sto se mene tice, ja cu se potruditi da jos vise priblizim cari ovog divnog hobija.
...jednostavno i bez puno kompliciranja oko svega
 
PA KAJ JE OVO??!?!?!?

Zakaj JA nisam dobio to mjesto urednika?!

Svi znamo da smo si ja i morska ko dva jajete... kolibri?evo i nojevo... a to je jako blizu! :D

Ajde, nek vam bude Jasenka...al i dalje mislim da bi ja ve?eg (ne)reda napravio :lol: :twisted:

he he, nek ti je sa sre?om! :wink:

Al pazi, ima konkurenciju za ovo mjesto..... :twisted:
 
hehe, Stina, svaka prava konkurencija je uvijek poeljna...pa ne bi se akvaristika razvijala da nema konkurencije.
..o?ekujem te skoro kao jakog konkurenta, punog znanja i kvalitetnih iskustava, jer jedino ?u tako uz takvu konkurenciju i sama napredovati :D
-naravno, to za jakog i kvalitetnog konkurenta o?ekujem sve koji su zagazili u more.
 
Evo i ja se pridruujem ?estitkama, Jasenka samo drito
4a961ff5dbcc3b9bb8495f15592434c6.gif


Eh da kako mi je ovo i prvi post ovdi ------ pozdravljam ekipu
 
Dane, hvala!
Hornet, dobrodoao na ove stranice, uivaj i nadam se da ?e ti vrijeme provedeno ovdje biti isto vrlo ugodno i korisno. Hvala i tebi na dobrim eljama.
 
Uhhh, jo jedan sa izrazima drito, ovdi, lipo i sli?no :wink: Sad ?e biti vie prevo?ena za one koji ne znaju taj govor. Dobro doao i lepo to si odmah pozdravio (ili pozdravila) Jasenku - urednika morske.