Oscar

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Uhvatim ovog dasu kako skakuce iznad vode, he he, lovi hranu


DSC00674.jpg
 
He he... Sta si mu postavio iznad povrsine vode (ono sto se ne vidi na slici) ? :D

Ja sam imao jednog oskara koji je umeo da iskoci tako iz vode i da se zakaci za prst i da tako drzi par sekundi ,...kao NLT :lol:
 
Da, za ovakvu sliku treba dosta strpljenja, puno srece i baram malko odprilike znati kako namamiti ribibi van!
Super i super jo jednom! :D
 
Da to je bas interesantni trenutak. Bas me je zanimalo kako to izgleda na slici. Ocekivao sam da ima otvorena usta a on ih otvara kasnije kada se priblizi hrani. Nazalost taj momenat nisam uhvatio. To su ipak delici sekunde u pitanju.
Namamiti oskara da skace je sitnica. Ipak je hrana za njega nesto posebno bez obzira da li je siti ili gladan. Govedje srce je bio mamac kome on ne moze da odoli. Samo sam ga zalepio za staklo, vidi se jedno malo parcence, i onda cekao momenat da sve to ovekovecim.
Malo igre na poslu ne skodi zdravlju :)
 
Ex, momci momci, dovoljnoe samo da glavu naslonite na desno rame i slika postaje sjajna. :lol:

Voda je najneverovatnije stvar na filmu. Bravo Eddie.
 
Kriticari kriticari, slika je takva kakva je. Slikana je iz polozaja u kom se obicno nalazim (ne lezeci, onaj drugi) kad slikam. A mozda jeste malo nezgodna za oko, osim ako ne zakrecete glavu dok gledate. :):):)

Salim se, uocio sam da je nezgodno za gledati ali server dozvoljava 640x480 slike, a da sam je rotirao bila bi 480x640 i bila bi protumachena kao prevelika. Nisam hteo da je smanjim jer bi tek onda bila nejasna.

No, nadam se da vam se svidja. Rogus je dobro primetio vodu, to je ono sto se i meni dopalo jer sam oskar nije skocio dovoljno da bi mogao stati uz Bobanovu sliku, ali efekat koji je napravio u vodi je lep.
 
Evo slikice samo za lenjivce koje mrzi da nakrive glavicu malo, ili bar monitor da zarotiraju. :D :D :D

Slika je rotirana,smanjena i flipnuta a oskar sheni samo za vase zadovoljstvo.