Pokemon

Pokemon

New Member
3 April 2005
29
0
1
Evo ja, da pozdravim sve na ovom forumu i da kazem nesto o sebi:

Akvaristika mi je kao hobi, i njom se bavim nekih 8 meseci. Imam akvarijum od 40l i u njemu dve "BIG" japanke, jednog korija i ancitrusa.

Mozda sam na ovom forumu najmladji, ali bih zeleo da budete uvek tu kada mi bude potrebna pomoc...

Pozdrav Pokemon
 
Jos jedna dobrodoslica od mene Pokemone.
Citamo se i ovde Pokemone :wink: .
To sto si najmladji ti je samo veliki+, posta imas puno vremena da naucis neke stvari koji eto mi nismo mogli na naucimu na tvoje godine :wink: .
 
Hvala ti Dane na dobrodoslici.

Ima ovde dosta pametnih akvarista, racunajuci i tebe, uz koje cu dosta toga nauciti.

Dane hvala jos jednom.

Pozdrav Pokemon
 
Dobro dosao Pokemone :)

Znaj da ces ovde uvek imati pomoci od svakog clana i da ces uvek dobiti iskusne savete, koji ce ti pomoci u sticanju akvaristickog iskustva i omoguciti da bavljenje akvaristike bude veliko zadovoljstvo. :wink:
 
Evo i mojih "BIG" japanki koje su se na cudan nacin nasle kod mene ali o tome mogu da vam ispricam u temi koju budem napisao.

Evo slike da ih vidite:
 

Attachments

  • image_198_.jpg
    image_198_.jpg
    28.5 KB · Pregleda: 16
  • image_199_.jpg
    image_199_.jpg
    34.1 KB · Pregleda: 14
Hvala, hvala na svim dobrodoslicama jos jednom.

Dane rado bi termometar stavio sa bocne strane, ali ne mogu onda da gledam koliko je stepeni od drugog akvarijuma i od tele...... :oops:

Pozdrav Pokemon
 
Evo da ti poelim dobro dolicu i ovde Pokemone.
Dane je verovatno mislio da gumu termometra zalepi sa strane, tj. na bo?no staklo, ali da termometar okrene ka prednjem staklu, kako bi lake pratio temperaturu.
 
Pokemone ovako: termometar okreni za nekih 45 stepena na strane i tada ga zalepi na staklo tako da skala ti je opet vidna sa prednje strane.
p.s. U isto vreme smo pisali sa Mrvicom :lol: .
 
Dane said:
Pokemone ovako: termometar okreni za nekih 45 stepena na strane i tada ga zalepi na staklo tako da skala ti je opet vidna sa prednje strane
Vjerovatno misli za 90 stupnjeva