Pomoc...

Kad sam prvi put pristupio ovome sajtu postavio sam brdo pitabnja na tenu rakova, ajkulica itd... pa mi niko nije odgovorio a sad kad nekome ja odgovorim vi se bunite!!! Ja nisam ni jednim momentom rekao bilo kome da sam neki expart za akvaristiku samo sam napisao kakva su moja iskustva u zelji da nekome pomognem a ne da ga usmeravam pogresno. Jako mi je zao ako ste stekli takav utisak ali to nije tako, ja volim sve zivotinje i nikada nebi naudio bilo kome!
 
Mislim da ti ne razumes namenu ovih forum. Ovde se ne iznosi monolog tako da svako ko zeli moze da iskaze slaganje ili ne slaganje sa nekim tvojim stavom. To nije bunt i ti to treba da prihvatis kao nesto sto je sasvim normalno.
Tvoja pitanja, ta gomila o kojoj ti govoris, nisam zapazio. Ti si iznosio neke konstatacije itd gde drugi ucesnici nisu nasli internesovanje da komentarisu. Eto i to se desava.

Da li ces ti ovde da pises ili neces to je do tebe samog ali znaj ako pises onda ocekuj da moze da bude i neko neslaganje sa tvojim stavom ili razlicito glediste na neke stvari.
Da dalje ne prosirujemo debatu oko nicega, nije sve ovo za ovakav forum.
 
Ja imam nesto slicno to se zove fluval i nije losa stvar ali takodje imam i obicnu atman pumpu na koju sam prikacio ovaj bio filter! Atman pumpe kostaju nekoh 500-600 din. a bio filter mozda 10din. tako ako hoces ovako nesto kao sto imam ja netraba ti vise od 700-800 din.! Pozdrav
 
Sto se tice tebe Bobane nemam vise nijedan komentar jel nevredi da trosim svoje vreme na ovakve rasprave.
 
Ja imam nesto slicno to se zove fluval i nije losa stvar ali takodje imam i obicnu atman pumpu na koju sam prikacio ovaj bio filter! Atman pumpe kostaju nekoh 500-600 din. a bio filter mozda 10din. tako ako hoces ovako nesto kao sto imam ja netraba ti vise od 700-800 din.! Pozdrav


Hvala puno.Pozz