Pozdrav od Aqua

Aqua

New Member
30 Novembar 2006
14
0
1
RS, BiH
Pozdrav svim clanovima ovog foruma, zovem se Dejan dolazim iz RS, BiH. Trenutni aq koji posedujem je 65 litara, ali naravno veoma brzo ce se to siriti, sto se tice riba kao sto potpis kaze skalari su favoriti, trenutno se u aqu nalaze skalari, crne tetre, neonke, koridorasi i plecostomusi! Kao sto rekoh cekam sirenje aq-a na bar 250 litara, gde planiram jos nekih vrsta riba. Akvaristikom se bavim 2 god. Trenutno zanimanje mi je srednja skola, a kasnije ko zna. To bi bilo malo u kratkim crtama.
:)
 
Dobrodosao Dejane na ovaj forum . :hej:

Mislim da ces ovde naci mnogo toga sto te zanima, koliko vidim da si veliki ljubitelj skalara a tema o skalarima ima na pretek, sto ne znaci da i ti ne mozes postaviti jos jednu ili vise..

Pisemo se...;)
 
Pozdrav poznaniche :)

Svi pocinjemo sa nekih 60-70l pa idemo dalje. Ljubitelja skalara ima, i ja sam jedan od njih. Daj nam i neku slikicu svog akvarijuma pa da upoznavanje bude potpuno.

Dobrodosao. :hej:
 
Aqua...dobrodošao
-nadam se da ces na ovom forumu pronaci sve što te zanima, podijeliti s nama svoja iskustva te s vremenom napredovati (u smislu eceg akvarija, raznovrsnosti zivota, a mozda pokusas i nešto uzgojiti)

Inace na avataru imas: fungiu sp. (to je ovo ispod zvijezde-kameni koralj), te zvijezdu koja je inace pravi koraljni predator
-malo oftopic ;)
 
Mnogo hvala jasenka, naravno nadam se skorom napredovanju sto se tice akvarijuma, a takodje i zivog sveta.
p.s. Hvala za objasnjenje mog avatara ;) , usput uzeo sam ga jer su mi se morske zvezde uvek svidjale!