Pozdrav svima

Leoo

New Member
13 Januar 2006
4
0
0
Zagreb
Akvaristikom se bavim malo manje od 2g. Skupio sam 5 akvarija, ali sam se uspio vratit na 2 + 1 za ribice iz ribnjaka koje su u njemu samo preko zime. U ova 2 imam ciklide, Tanganyika u 300L i Tanganyka i Malawi (male ribice) u 96L.
Po?injem pripreme za reef akvarij, tako to bi preuredio ovih 300L, a vidim da ovdje ima dosta morskih akvarista, pa se nadam da ?u dobiti dosta savjeta.

Fauna

Administrator
Staff member
15 Decembar 2003
3,483
61
48
Serbia
www.beke.co.nz
Dobro nam dosao Leoo...[Broken External Image]:http://www.smileys.ws/smls/messages/00000009.gif

Vidim da si za kratko vreme uspeo dosta toga da uradis, i da dodjes do jos veceg izazova kao sto je morska akvaristika. Naravno da ces ovde naci vecinu odgovora na tvoja postavljena pitanja, i sto je najvaznije dobices odgovore od iskusnih ljudi koji su vec duze vreme u toj oblasti .

Ja ti zelim dosta uspeha u morskoj akvaristici i pisemo se :wink:

BTW. Mozda 13. petak bude i srecan datum....
:lol:

Eddie

Senior Member
3 April 2005
399
2
0
47
Pancevo
Dobro dosao Leoo

Ovde ces uvek naci ljude dobra volje koji ce ti odgovoriti na svako pitanje a nadam se da ces se i ti ukljuciti u rasprave i podeliti sa nama iskustva.

Uzgred, nemoj da cekamo sledeci petak 13. za slike tvojih akvarijuma :D

Mirka

Member
9 Decembar 2004
858
0
16
60
Beograd
Pozdrav i od mene, Leoo

Dobro nam dosao... i pridruzi nam se u razmeni iskustava. To sto zelis u "morsku" je projekat koji trazi dosta znanja i priprema, a i sredstava. No sa dobrom voljom sve se da uciniti.

Imas ribnjak? Sta je u njemu? Moze neka fotka.... :D :D

Leoo

New Member
13 Januar 2006
4
0
0
Zagreb
U ribnjaku je trenutno led :) , a ina?e je unutra 5 karasa i plehostomus koji ?isti alge i dobro podnosi nie temperature. Imam i neto bilja iz potoka. Ribnjak je 220L i imam filter punjen zeolitom od 700l/h. Budem i slike stavio, ali idu?i tjedan jel mi je komp prazan(formatirao sam ga)

StarChaser

Member
23 April 2005
319
0
16
Zemun
Leoo, ja ovako malo kasnim, pa ti se izvinjavam.
Kazem svaka chast na odluci, volji i hrabrosti za reef akvarijum, mnogi od nas bi zeleli isto tako da prelome, ali...hm,hm,hm...
Malo da osharenish ovaj nash forum :wink:
Dobrodoshao! :D