Pozdrav svima

Leoo

New Member
13 Januar 2006
4
0
1
Zagreb
Akvaristikom se bavim malo manje od 2g. Skupio sam 5 akvarija, ali sam se uspio vratit na 2 + 1 za ribice iz ribnjaka koje su u njemu samo preko zime. U ova 2 imam ciklide, Tanganyika u 300L i Tanganyka i Malawi (male ribice) u 96L.
Po?injem pripreme za reef akvarij, tako to bi preuredio ovih 300L, a vidim da ovdje ima dosta morskih akvarista, pa se nadam da ?u dobiti dosta savjeta.
 
Dobro nam dosao Leoo...[Broken External Image]:http://www.smileys.ws/smls/messages/00000009.gif

Vidim da si za kratko vreme uspeo dosta toga da uradis, i da dodjes do jos veceg izazova kao sto je morska akvaristika. Naravno da ces ovde naci vecinu odgovora na tvoja postavljena pitanja, i sto je najvaznije dobices odgovore od iskusnih ljudi koji su vec duze vreme u toj oblasti .

Ja ti zelim dosta uspeha u morskoj akvaristici i pisemo se :wink:

BTW. Mozda 13. petak bude i srecan datum....
:lol:
 
Dobro dosao Leoo

Ovde ces uvek naci ljude dobra volje koji ce ti odgovoriti na svako pitanje a nadam se da ces se i ti ukljuciti u rasprave i podeliti sa nama iskustva.

Uzgred, nemoj da cekamo sledeci petak 13. za slike tvojih akvarijuma :D
 
Pozdrav i od mene, Leoo

Dobro nam dosao... i pridruzi nam se u razmeni iskustava. To sto zelis u "morsku" je projekat koji trazi dosta znanja i priprema, a i sredstava. No sa dobrom voljom sve se da uciniti.

Imas ribnjak? Sta je u njemu? Moze neka fotka.... :D :D
 
U ribnjaku je trenutno led :) , a ina?e je unutra 5 karasa i plehostomus koji ?isti alge i dobro podnosi nie temperature. Imam i neto bilja iz potoka. Ribnjak je 220L i imam filter punjen zeolitom od 700l/h. Budem i slike stavio, ali idu?i tjedan jel mi je komp prazan(formatirao sam ga)
 
Leoo, ja ovako malo kasnim, pa ti se izvinjavam.
Kazem svaka chast na odluci, volji i hrabrosti za reef akvarijum, mnogi od nas bi zeleli isto tako da prelome, ali...hm,hm,hm...
Malo da osharenish ovaj nash forum :wink:
Dobrodoshao! :D