sera marin Biotop Cube 130

acacar

Member
30 Septembar 2010
303
3
18
Beograd
Cao svima jel ima neko bilo kakvog iskustva sa ovim akvarijumom...koliko sam uspeo da ispratim na netu navodno je kako kazu sledece "spreman za upotrebu i bioloski aktivan" ? e sad to bioloski aktivan me zanima.
Hvala na bilo kakvim informacijama
 
Odlican akvarijum, dizajn, rasveta...velik filter. Sve pohvale za ovaj model, u svakom slucaju vredi tih 300eur koliko kosta.

UZ njega idu preparati pomocu kojih se bioloski sprema, pa je tek nakon sipanja tih preparata ''bioloski aktivan''.
 
Nism video taj komplet ali sudeci po slikama na netu taj komplet je kao I mnogi drugi slicni. S obzirom sta sve ide uz njega I nije tako skup.
Bioloski filter koji oni spomunju meni deluje diskutabilno. Sve se svodi na dodavanje zive kulture bakterija I s obzirom da je akvarijum cist onda nema razloga da se odma ne preradjuje bioloski otpad. Sve je to u sustini neka poluistina u vezi tih filtera koji odmah rade.
 
Odlican akvarijum, dizajn, rasveta...velik filter. Sve pohvale za ovaj model, u svakom slucaju vredi tih 300eur koliko kosta.

UZ njega idu preparati pomocu kojih se bioloski sprema, pa je tek nakon sipanja tih preparata ''bioloski aktivan''.


hvala na informacijama,merkam ga u Pet centru pa ko velim da proverim pre nego sto pazarim :ziveli: