Trazi se krivac

Goga89

New Member
19 Oktobar 2008
9
0
1
Pa ovako, sledecim ribicama fali deo peraja: razbora, neonkica, trihogaster, borac (vise ko i da nema peraja), guppy muzijak, zebrice roze.

a moguci krivci: barbusi, ksifo, blackmolly, kili, apistograma, pristela, torokatu, titea ili one kao crvene neonke (mislim da je nesto na gracius ili tako nesto)

Pritom bi napomenuo da su sve ribice josh male i da nemam krupne stanovnike u akvarijumu.

Sta dalje da radim?

Hvala, pozdrav
 
Iskreno da kazem ja ovde vidim samo jednog "krivca" a to je Goga89 :)

Tako izmesane ribe sa tako izrazito razlicitim potrebama stvarno je tesko ukomponovati i napraviti neku harmoniju. Tvom akvarijumu je potrebna cistka i onda ce sve biti ok.

I jedno vrlo vazno pitanje a to je da li si siguran da nesto drugo nije u pitanju recimo mali pH, poviseni amonijak itd?
 
Iskreno da kazem ja ovde vidim samo jednog "krivca" a to je Goga89 :)

Tako izmesane ribe sa tako izrazito razlicitim potrebama stvarno je tesko ukomponovati i napraviti neku harmoniju. Tvom akvarijumu je potrebna cistka i onda ce sve biti ok.

I jedno vrlo vazno pitanje a to je da li si siguran da nesto drugo nije u pitanju recimo mali pH, poviseni amonijak itd?

Kriv sam, pocetnicka greshka, hteo sam sve da probam, sve da ih kupim. Al sad kad sam se opametio i znam sta hocu, ne znam sta cu sa ribicama koje su trenutno tu, izbacio bi bar 2/3 ribica. Na greskama se uci :)
 
Pa sada sta je tu je. Mozes da probas da iz zamenis sa nekim akvaristim, mozes da ih poklonis itd. Sve u svemu vazno ja da si svatio da tako dalje neide. Jos je dobro sto znas sta zelis pa onda lepo pocni da gradis jedan solidan akvariju, naravno polako.

I bez brige, svi smo mi prelezali "decije boginje" pa zasto bi ti bio izuzetak :)