Usamljeno stene

Fauna

Administrator
Staff member
15 Decembar 2003
3,488
63
48
Serbia
www.beke.co.nz
joj mnogo je lep, po palezima rekao bih da je mesanac rota u pitanju, a moze da se desi i da je cist a da nije izlozbeni primerak pa ga neki dusmanin ostavio, ja nesmem da ga uzmem vec imam dve zenke rota od kojih se jedna ostenila pre deset dana.
 
Pa, rekao bih da ima dosta krvi rottweilera ali nije iskljuceno i da je cist jer je rec o jako simpaticnoj zenkici sa nesto neznijom glavom. ;)
Kasnije sam cuo , da je u kutiji bilo tri steneta od koja su dva sigurno negde nasla utocista ali ova mala zenkica jos nije .
Naravno , privremeno ga ima ...ociscenja od crevnih parazita i spoljnih nametnika (buva) i hrani se toplim obrocima:)
 
Lijep pas... Da imam uslova ja bi je uzeo. Kako neko moze biti tako hladan da ostavi malo stene:( Valjda ce se naci neko ko moze pomoci.
 
Fauna nikad ne bih rekao da si ti takva dobricina.Svaka cast,ako Boban smisli neki orden ide tebi sigurno,:cool2:
 
Pa, zar ordenje da delimo :lol:

Ma , nije meni ovo prvi put da spasavam ostavljene kucne ljubimce ali sam ljut sto se takvi ljudi ne kaznjavaju i sto se i kod nas konacno ne pocne sa primenom zakona o zastiti zivotinja. Ljude koji tako ostavljaju zivotinje treba obavezno kaznjavati, u suprotnom takvi slucajevi ce se i dalje ponavljati. Naravno, treba biti savestan i svako zlostavljanje i ugorzavanje tih zivotinja treba prijavljivati sluzbama koje su zaduzene za sprovodjenje zakona a ne da se za takvim pojavama skrece pogled na drugu stranu.
 
Fauna je vrlo savestan covek i to ne sme da se dovodi u pitanje :cool2:
Nego bre, i ja sam jedno pseto, oce li mene neko na par dana da gosti i da me nudi dalje, da mi zivot bude veseo, lep i debeo. ?????
Srecna godina vam nova, zezajte sebe, se, me i sve :sampion:
 
ja jebiga imam selo kod valjeva koje mi sluzi kao mali zoo,tako da svaki takav slucaj napustenih zivotinja,ili povredjenih,zavrsi kod mog strica u selu.On se o njima brine,leci ih cak imam jednog psa Cigu koji ima staku(drvenu nogu)jer je morala da se amputira.Cica je to sredio tako dobro da pas opusteno trci,skace i juri kuje!!!Isti ja:rofl2: