Viva svi koliko Vas ima

kkliba

New Member
26 Januar 2007
2
0
1
Pozdrav svim članovima ovog foruma
Kao već iskusni akvarista pridružio sam se i ovom forumu, inače sam član drugih foruma: akvarijnet, akvariskih-riba, aquasvijet, akvaristika, akvazin i još mnogo drugih.
Zadovoljstvo mi je vidjeti da ima mnogo ljudi koji se bave tako lijepim hobijem kao šta je akvaristika.
Ja se akvaristikom ozbiljno bavim već deset godina, imam nekoliko akvarija različitih litraža 1x360, 2x200, 3x75, 1x50, 2x35 litara i mnogo različite vrsta riba, Diskuse, Skalare, Živorodke (gupi, plati, veliferi, švertovi, moli...)

Evo ovdije možete vidjeti slike mojih većih akvarija...:hej:
 
Dobrodosao kkliba :hej:

Bas mi je drago sto mogu da vidim jos jednog iskusnog akvaristu na ovome sajtu . Pogledao sam stanicu koju si linkovao i video tvoje akvarijume. Najjaci utisak mi je ostavio akvarijum za zivorotke, koji je ni manje ni vise 200 l. Bas si im omogucio lep prostor , pravu palatu ...:)

Da ne duzim previse , nadam se da ces i ovde naci neke teme za diskusiju, razmeniti iskustva sa drugim clanovima i biti zadovljan kao sto si i na drugim aqua sajtovima. :)

Pisemo se...
 
Pozdrav... i ja ti zelim srdacnu dobrodoslicu :)

Akvarijumi su ti predivni, litraza je takva da se samo pozeleti moze. I meni se svidja postavka sa zivorotkama jer su to ribice koje ne bi trebalo toliko da se marginalizuju koliko se to ustvari cini. Verujem da je njihova puna lepota dosla do velikog izrazaja u tako velikom akvarijumu.

Sta reci, lepo, lepo i lepo....:D
 
Dobro dosao Kkliba !!!
Lepi akvarijumi i jos jedan diskusar na forumu. :):):)
Predstavi svoje akvarijume i slikama ovde ili u nekoj zasebnoj temi slobodno, pa da mozemo malo d akomentarisemo i kritikujemo.:)