ЗДРАВО

adzigogov, preporucio bih ti da pre nego sto postavlas slike na forum, postavis u nekoj manjoj rezoluciji ( dovoljno je 640x480 pix) i da u Photoshop-u kompresues te slike (u kb) ,tj..spremis za web. (File - Save For web) :wink:
 
POzdrav Azdigodov!!!
Stvarno nema potrebe nikakve za dodavanjem CO2 u tvoj akvarijum. KOliko vidim, ovo su sve brzorastuce biljke lake za odrzavanje. Nemoj da se igrash, to nije tako bezazlena stvar, narochito kad nema tu "potroshacha" za to.
Jeste, malo kasnim, ali ne smeta da ti pozelim dobrodoshlicu na forum! :)
 
Поздрав и на тебе, се надевам ќе кршиме малце јазик на AC, иначе таму има некој луди типци како РТР, Давеедка, Патоцоло,ТКОС, и женската РОАНАРТ, само таа (без навреда) не се разбира толку колку колку овие(ама е модератор).

Сепак Бобан некако е конкретен за разлика од нив, они само теоретски објаснуваат не ставаат слики ни за жива глава, а случајно ако се најдеш во муабет за пХ, гХ, и сл. ќе имаш одговор да го читаш 2 саати.

Голем поздрав.
 
da, razlika u slikama je ocigledna. Zadnje slike su puno kvalitetnije.
U diskuse se ne razumijem, ali meni je svaki diskus preljep.
 
Diskusi su zaista prelepi i san su svakog akvariste. Ko uspesno drzi diskuse, sledeci mu je korak da posoli vodu i predje na morsku akvaristiku.

Limun ti je brzorastuca biljka i uskoro ce ti ozeleneti akvarijum sto je potrebno diskusima. Mozes dodati jos neku brzorastucu biljku, a u medjuvremenu dodavati i one sporije i zahtevnije. Dobro svetlo i kavlitetna voda ce ucicniti svoje. Kad sve to krene napravis selekciju i ostavis ono sto ti se najvise dopada i daje najbolji vizuelni efekt. :D
 
Ode cirilica prilikom prebacivanja foruma na ovaj novi sistem. Moja greska ali sta da radim. Imam ja sve to kako treba ali me mrzi da pretrazujem staru bazu i vadim te tekstove. Eto ima malo i koristi od svega toga, malo si se oraspolozio :)

Ona siva cev mi bas kvari ambijent. Kada bi je pomerio u stranu i zaklonio biljkama bilo bi mnogo lepse. Probaj pa vidi kako izgleda, naravno ako mozes da pomeras tu cev.
 
Bila ona zamaskirana ali nema puno prostora na prednje strane, zalim sta AQ je preplitak oko37cm(napred prema pozadi) pa ne ostaje puno mesta za ribe da plivaju, a nemogu da je prebacim na drugo mesto, jedva i tako stoji filter opozadi (40L) .ali bice novi AQ pa nem a da imam problema za prostora:ziveli:
 
Mozda mozes da razmislis i o bojenju te cevi pa da se uklopi u pozadinu i manje bode oci. Ma nije vazno, to je bila costa konstatacija a verujem da to i tebi smeta. Sta je tu je, sa novim akvarujumom ce taj problem biti resen :)